Filistinli BİLGİSAYAR Mühendisine Uluslararası APPLE Sertifikası

Filistinli BİLGİSAYAR Mühendisine Uluslararası APPLE Sertifikası

Hamas liderlerinden Adnan Ebu Tabbane’nin oğlu Mühendis Enes Ebu Tabbane, Bilişim Teknolojisi ve Bilgisay
Ana Sayfa Filistin, İşgalci Yahudi Yerleşimciler 2 Şubat 2018

YAHUDİ Yerleşimcilerden CAMİ Saldırısı

1948'de işgal edilen Filistin topraklarında yer alan Yafa kentinde bir caminin erken saatlerde Yahudi yerleşimcilerin saldırısına uğradığı bildirildi.

Yafa kentindeki Hasan Bey Camii imamı Şeyh Ahmed Ebu Acve, kimliği belirsiz kişilerin sabah namazı vakti müezzin ezan okurken camiye boş şişe attıklarını söyledi.

GÖZAT  Yahudi Yerleşimcilerden Mescidi Aksa'ya SABAH BASKINI

Ebu Acve yaptığı açıklamada, İbranice konuşan kimliği belirsiz bir kişinin camiye yaklaştığını, İslam’a ve Müslümanlara sövmeye başladığını, daha sonra caminin kapısına içinde ne olduğu bilinmeyen bir şişe attığını ifade etti.

Hasan Bey Camii’ne düzenlenen saldırının ilk olmadığını belirten Ebu Acve, Yahudi yerleşimcilerin ihlallerinin sürdüğünü ve bu saldırının da son olmayacağını belirtti.

GÖZAT  Yahudi Yerleşimciler FİLİSTİNLİ ÇOCUĞA SALDIRDI

Saldırılardan işgal polisinin ve güvenlik birimlerinin sorumlu olduğunu kaydeden Ebu Acve, Yafa’da yaşayan Filistinlilerden camiyi boş bırakmamalarını istedi.

1948’de işgal edilen Filistin topraklarında bulunan onlarca cami ve kilise sık sık “Bedel Ödetme” adlı çetenin saldırılarına maruz kalıyor.

Scroll Up