Siyonistlerden 20 Filistinliye GÖZALTI

Siyonistlerden 20 Filistinliye GÖZALTI

Nablus kentine baskın düzenleyen işgal güçleri dört kişiyi gözaltına alırken yoğun bir şekilde ateş açtı
Ana Sayfa Filistin Direnişi 26 Temmuz 2017

VENEZUELA Lideri Maduro MÜSLÜMAN Yöneticilere: Yerin Dibine Batsın Kınamalarınız!

Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, Siyonist işgal rejiminin Filistin topraklarında soykırım ve imha politikası izlediğini söyledi. Resmi açıklamaları da eleştiren Maduro, 'Yerin dibine batsın resmi açıklamalarınız' dedi.

Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, Siyonist işgal rejiminin Filistin’deki katliamları için başta Arap dünyası olmak üzere tüm dünyaya çağrı yaptı. Venezuela Devlet Başkanı Maduro’nun açıklamaları şöyle:

GÖZAT  FİLİSTİN Halkından MÜSLÜMAN Yöneticilere TEPKİ

Müslüman Yöneticilere: Ne Zamana Kadar Susacaksınız?

“Filistin’den Müslüman, Hıristiyan ve farklı dinden ve kültürden insanlar var. Çağrım bölgedeki Arap halkına ve liderlerine; Ne zamana kadar katliama sessiz kalacaksınız? Filistinli kardeşlerinizin katliamını izlemeye devam mı edeceksiniz? Arap halkları ne zaman uyanacak? Ve Arap liderleri. Ne zaman uyanıp Filistin halkının sesine ses vereceksiniz?”

GÖZAT  Sudan Da SİYONİST İSRAİL İLİŞKİLERİNİ Normalleştiriyor

Filistin Halkının Katillerine Kınama Yetmez: İCRAAT!

Yerin dibine batsın resmi açıklamalarınız! Yerin dibine batsın uluslararası protokolünüz! Artık harekete geçmelisiniz. Filistin halkının katillerine cevap vermelisiniz. Durdurmalısınız! Venezuela Devlet Başkanı olarak size sesleniyorum; Yeter artık! Resmi açıklamalarınızdan öteye gidemiyorsunuz, o kadar. Ses tonumdan dolayı kusura bakmayım çok derinden konuşuyorum. İçimde saklı olan acı ve öfke beni bu şekilde konuşturuyor.

GÖZAT  ABD'den Filistin Savunucusu VENEZUELA-Maduro'ya DARBE Girişimi

Filistin Halkının Katledilmesi Bana Acı Veriyor!

Filistin halkına yapılan katliama seyirci kalmak bana acı veriyor. Artık ölümlere alışmışlar. Dünya katliam karşısında kör ve sağır olmuş! Çoğu korkak liderler de resmi bir yazı geçip olaylardan üzüntülerini belirtip kınıyorlar, o kadar. “Saldırıyı lanetliyoruz” sadece bu. “Çok endişe duyuyoruz” bir de bu. Mesele bitiyor onlar için. Yeter be artık yeter! Venezuela artık yeter diyor.”

Scroll Up