AMERİKA ve Siyonist İSRAİL’den Büyük Tatbikat

AMERİKA ve Siyonist İSRAİL’den Büyük Tatbikat

Siyonist Rejim ile Amerika ordusunun Juniper Cobra Maneuvers adı altındaki geniş çaplı askeri tatbikatı 4
Ana Sayfa İslam Ülkeleri, Siyonist İsrail 20 Şubat 2017

Türkiye Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu İle Siyonist Bakan’ın SELFİE FOTOĞRAFI

Nabi Avcı'nın siyonist rejim ziyareti ardından Mescid-i Aksa'da ezan sesinin sustuğu şu günlerde Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile Siyonist eski bakan Tzipi Livni'nin birlikte çektiği selfie fotoğrafı ortaya çıktı.

Çavuşoğlu, Münih’te ikili ve heyetlerarası görüşmelerde bulundu. Siyonist İşgal Rejimi eski Dışişleri Bakanı Tzipi Livni, Çavuşoğlu ile çektiği fotoğrafı, Twitter hesabından paylaştı.

Almanya’nın Münih kentinde önceki gün düzenlene 58. Uluslararası Güvenlik Konferansı’na katılan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, bazı ikili temaslarda da bulundu.

Çavuşoğlu, BM Mülteciler Yüksek Komiseri Grandi’yle uluslararası toplumun atması gereken adımları görüştü. Alman Federal Meclisi Dışişleri Komisyonu Başkanı Norbert Röttgen ile ikili ilişkileri değerlendirdi. Çavuşoğlu, Başbakan Yıldırım’ın Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile görüşmesine de eşlik etti.

Çavuşoğlu ayrıca Siyonist İsrail eski Dışişleri Bakanı Tzipi Livni ile de görüşmelerde bulundu. Livni, Çavuşoğlu ile görüşmesinde çektiği selfie fotoğrafını, Twitter hesabından yayınladı.

Siyonist Livni, “Münih Güvenlik Konferası’nda Türkiye ile İsail arasındaki normalleşmenin önemi’ni konuştuklarını” yazdı.

 

Scroll Up