SİYONİST Ordu GAZZE’ye 18 FÜZE Attı

SİYONİST Ordu GAZZE’ye 18 FÜZE Attı

Yerel kaynaklardan edinilen bilgiye göre, işgal ordusu uçakları Rafah'ın doğusundaki Eş-Şevke beldesinin
Ana Sayfa Gazze, Hamas 29 Ekim 2017

SUİKAST Sonrası İlk Açıklama: YAKINDA GÖREVDEYİM

Geçen Cuma günü kendisine yönelik suikast girişiminden hafif yaralarla kurtulan Gazze Emniyet Müdürü Tevfik Ebu Naim, bölünmüşlük halinin sona ermesi ve uzlaşının sağlanması yolunda ilerlemeye devam edeceklerini söyledi.

Kartların karışmasından en çok işgal rejiminin yararlı çıkacağını ifade eden Ebu Naim, dün akşam televizyonda yayınlanan mesajında, işgal rejiminin son anda kartları karıştırmasına alışkın olduklarını bildirdi.

GÖZAT  Zahhar: Gazze'nin İmarı İçin Kimseye Minnet Etmeyiz

1 Kasım’da Gazze Şeridi kapılarının El-Hamdallah hükümetine teslim edileceğini kaydeden Ebu Naim, Gazze Şeridi’nde ve Filistin’de bölünmüşlük halinin sona erdiği yeni bir hayatın başlayacağını belirtti.

Sağlık durumunun iyi olduğunu bildiren Ebu Naim, kendisini ziyarete gelen veya telefonla arayıp geçmiş olsun dileklerini ileten herkese teşekkür etti.

GÖZAT  Yahya Sinvar'dan SUİKASTA Uğrayan Ebu Naim'e ZİYARET

Bu sabah hastaneden evine taburcu edildiğini bildiren Ebu Naim, yakında daha güçlü bir kararlılıkla görevinin başına döneceğini açıkladı.

Uzlaşının korunması gerektiğine işaret eden Ebu Naim, Filistin halkının ve liderlerinin uzlaşıda ısrar ettiğini dile getirdi.

Scroll Up