Home / Büyük Üst Manşet / Sözde İSLAM Ordusu FİLİSTİN – Direniş Açıklamasıyla SİYONİSTLERİ Sevindirdi
Sozde ISLAM Ordusu FILISTIN - Direnis Aciklamasiyla SIYONISTLERI Sevindirdi

Sözde İSLAM Ordusu FİLİSTİN – Direniş Açıklamasıyla SİYONİSTLERİ Sevindirdi

“Terörle Mücadele için İslam İttifakı”nın Riyad’da yaptığı toplantıda Filistinlilerin Siyonist işgale karşı direnişini terör şeklinde lanse etmesi çok büyük tepki gördü.

Teröre karşı İslam ittifakı adlı örgütün Riyad’da yaptığı toplantı sırasında 2001 yılındaki Aksa İntifadasına ilişkin görüntülerin terör diye lanse edilmesi sosyal medyayı salladı.

Riyad’daki toplantıya ilişkin Bazı Arap TV kanallarında çıkan görüntüler şok ediciydi.

GÖZAT  KASSAM Tugayları ALARM Seviyesi En Üstte

Filistinlilerin topraklarını gasp eden Siyonistlere karşı mücadelesini terör şeklinde lanse etmesi, yüzbinleri öfkelendirdi.

Öfkelerini sosyal medyada dile getiren insanlar, Filistinlilerin şeytanlaştırılması ve mücadelelerinin de terör adı altında yaftalanmasının asla kabul edilemez olduğunu ifade etti.

GÖZAT  İsrail, Neden Filistin Direnişinin Gücünü İtiraf Ediyor?

Aktivistler, Filistinli direnişçilere yönelik kışkırtıcı tutumdan vazgeçilmesini talep etti.

Öte yandan Siyonist işgalcilerden açıklamalar vardı. İşgal ordusu sözcüsü Avihay Adrei, Konuya ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Bu işin erbabı buna tanık oldu. Araplar bilerek ya da bilmeyerek hakkı konuşuyor.” İfadesini kullandı.

GÖZAT  Filistin Kurtuluş Örgütünün (FKÖ) Meşruiyeti Sorgulanıyor

İsrail ordu sözcüsü, “Terör terör olarak kalır. Kavramların makyaja tabi tutulması onu korkutmayacaktır, zira eylem tektir, niyet de tektir. Hamas ve destekçilerinin öfkesine gerek yok. Kimse aslından utanç duymaz, çünkü var olan bir gerçekliktir. Bugün hastalık teşhis edildi. Peki kökünden kazınabilecek mi?!” İfadesini kullandı.