Mazlum GAZZE Halkının Buruk BAYRAM Sevinci

Mazlum GAZZE Halkının Buruk BAYRAM Sevinci

Ramazan bayramın'da Gazze Şeridinde Filistinli ailelerin en çok sevdiği yiyecek kek. Bu yılki Ramazan Bay
Ana Sayfa Batı Şeria, Siyonist İsrail 19 Mart 2017

Siyonistlerin Baskın ve Göz Altıları Devam Ediyor

İşgal güçleri Batı Yaka'nın kentlerine ve köylerine baskınlar düzenleyerek Filistinlileri gözaltına alma operasyonlarını sürdürdü.

Cenin’de işgal güçleri dün gece kent sakinlerinden bir kişiyi Nablus yolundaki geçici kontrol noktasında gözaltına aldı. İşgal güçleri Saib Alavine’nin aracını kontrol noktasında durdurdu.

Araçta arama yapan ve arama sırasında araca zarar veren işgal askerlerinin Alavine’yi gözaltına aldıktan sonra kontrol noktasını kaldırdıkları ve bölgeden ayrıldıkları ifade edildi.

GÖZAT  Siyonist Eski Milletvekili ve Ekibinden AKSA BASKINI

Nablus’ta da işgal güçleri bu sabah erken saatlerde Beyt Furik ve Beyt Decen beldelerine baskın düzenledi.

Görgü tanıkları, işgal devriyelerinin Beyt Furik beldesine baslın düzenleyerek bir saat kadar belde caddelerinde dolaştıklarını ve daha sonra belde dışındaki kontrol noktasına çekildiklerini söyledi.

GÖZAT  Onlarca Siyonist AKSA'ya BASKIN DÜZENLEDİ

Yerel kaynaklar, Beyt Decen beldesinin doğu kesiminde çadır kuran ve bölgede uyuyan Yahudi yerleşimcilerden birkaç saat sonra işgal güçlerinin beldeye baskın düzenlediğini ifade etti.

İşgal güçleri dün gece El-Halil’de 18 yaşındaki Me’mun Hasan En-Netişe isimli genci Tel Er-Remide’deki kontrol noktasından geçmek isterken gözaltına aldı.

   

Yorumlar

Scroll Up