ABBAS Yönetimi Artık Bu SAÇMALIĞA Son Vermeli

ABBAS Yönetimi Artık Bu SAÇMALIĞA Son Vermeli

Bu tür örneklerin işgal güçleriyle güvenlik koordinasyonunun eskisi gibi devam ettiğini gösterdiğini beli
Ana Sayfa Filistin, Siyonist İsrail 22 Ekim 2017

Siyonistlerden 1’i ÇOCUK 6 Kişiye GÖZALTI

İşgal güçlerinin akşam saatlerinde Kudüs, Kalkiliya ve Cenin'de biri çocuk altı kişiyi gözaltına aldığı bildirildi.

Yerel kaynakların verdiği bilgiye göre, işgal güçleri Kudüs’ün Eski Belde semti El-Vad Caddesi’nde Mustafa Ebu İsnine ve Alâ Necib’i darp ettikten sonra gözaltına aldı.

İşgal güçlerinin dün akşam ayrıca Kalkiliya’nın doğusundaki Ceyus beldesinde 16 yaşındaki Mazin Muhammed Harişe’yi gözaltına aldığı ifade edildi.

GÖZAT  İŞGALCİLERDEN Batı Şeria'da 9 GÖZALTI

İşgal güçleri Cenin’in doğusundaki Kefirat köyünde 21 yaşındaki Atıf Faris isimli genci ailesinin evine baskın düzenleyerek gözaltına aldı.

İşgal güçlerinin Batı Yaka’nın kuzeyindeki Cenin kentinin Doğu Mahallesi sakinlerinden iki genci de gözaltına aldığı kaydedildi.

Filistinli gençlerin işgal güçlerince gözaltına alındıkları sırada Es-Suceytat çalılıklarında bulundukları ifade edildi.

GÖZAT  İŞGAL Ordusundan 14 FİLİSTİNLİYE Gözaltı

İşgal güçleri çalılıklara sürpriz bir baskın düzenledi. Kaynaklar, işgal güçlerinin Hadi Hamayise ve Ethem El-Kadi’yi gözaltına aldığını ve Filistinli gençlerin götürüldükleri yerin henüz öğrenilemediğini bildirdi.

Kaynaklar ayrıca işgal güçlerinin bölgede arama yaptığını ve kentin çevre yolu üzerine geçici barikat kurduğunu söyledi.

Scroll Up