Home / Filistin / Kudüs / SİYONİSTLER Kudüs Sokaklarına Bu CİHAZLARDAN Takıyor
SIYONISTLER Kudus Sokaklarina Bu Cihazlardan Takiyor

SİYONİSTLER Kudüs Sokaklarına Bu CİHAZLARDAN Takıyor

Siyonist işgal rejiminde yayınlanan Yediot Ahranot gazetesi, işgal güçlerinin muhtemel olayların önüne geçmek için Kudüs caddelerine dinleme cihazları yerleştirmeye hazırlandığını yazdı.

İşgal rejiminin planına göre Kudüs’te öncelikle bir dinleme cihazı yerleştirilecek. Bununla istisnai olayları teşhis etmeye çalışacak. Silah sesi, bağırma ve çağırma seslerini aktaracak sistemin test amacıyla monte edileceği iddia edildi.

Dinleme kanunu çerçevesinde konuyu araştıran İç Güvenlik Bakanı, hukuk müsteşarından onay aldıktan sonra bunun belli bir şahsı dinlemeye yönelik olmadığını ifade etti.

GÖZAT  TERÖR Rejiminden KUDÜSLÜ 2 Gence Gözaltı

Sistem, polisin kameraları ses ve gürültünün veya silah seslerinin geldiği yöne çevirmelerine olanak sağlayacak, olayı takip edip buraya asker veya polis göndermelerine imkan verecek.

İnsanların caddelerdeki özel hayatlarına müdahale anlamına gelen bu adımı savunan işgal rejimi bakanı yaptığı açıklamada “üstün teknolojiyi insanların hayatını kurtarmada kullanmak mümkündür. Şahsen insanların güvenliğini sağlamak için kameraların yanında dinleme ve uyarı sistemleri de kurmak gerekir” ifadesini kullandı.