Siyonist ZİNDANLARDA 213 Filistinli ŞEHİT Oldu

Siyonist ZİNDANLARDA 213 Filistinli ŞEHİT Oldu

Filistinli Esirler Cemiyeti ile Vicdan Esirleri ve İnsan Haklarını Koruma Kurumu bugün yayımladıkları ort
Ana Sayfa Filistin, İşgalci Yahudi Yerleşimciler 10 Kasım 2017

SİYONİSTLER Filistinli Çiftçi ve Eşini YARALADI

Batı Yaka'da terör estirmeyi sürdüren Yahudi yerleşimcilerin Nablus kentinin güneyindeki Urif beldesinde zeytin toplayan Filistinlilere saldırmaları sonucu bir Filistinli ve eşi yaralandı.

Batı Yaka’nın kuzeyindeki Yahudi yerleşimini takipten sorumlu Gassan Dağlas’ın konuyla ilgili yaptığı açıklamaya göre, Yahudi yerleşimciler bu sabah Urif’in doğu bölgesinde zeytin toplamaya giden Filistinlilere saldırdı.

GÖZAT  SİYONİST Uçaklar GAZZE'ye Saldırdı

Yahudi yerleşimcilerin Yitzhar Yahudi Yerleşkesi yakınlarındaki bölgede zeytin toplayan Filistinlileri engellemeye çalıştıkları bildirildi.

Yahudi yerleşimcilerin 50 yaşındaki Teysir Mahmud Sabah’ı darp ettikleri ve yüzünden yaraladıkları, ayrıca Filistinli çiftçinin eşini de darp ettikleri ve vücudunda bereler oluşmasına yol açtıkları belirtildi.

GÖZAT  SİYONİST Rejim GAZZE'de Direnişe Ait Noktalara Saldırdı

Bu arada Yahudi yerleşimciler ve onları himaye eden işgal güçleriyle Filistinliler arasında çatışmaların yaşandığı kaydedildi.

Filistinli çiftçilerin bölgeye girmelerinin yıl boyu yasak olduğunu kaydeden Dağlas, “Bugün çiftçilere giriş izni verilen ilk gündü” dedi.

Scroll Up