SİYONİST Uzman: Gazze’deki Direniş FÜZELERİ İsrail’i FELÇ Edecek

SİYONİST Uzman: Gazze’deki Direniş FÜZELERİ İsrail’i FELÇ Edecek

Direniş tünellerinin İşgalci israil güçleri için ağır kayba, askerlerin esir alınmasına ve Gazze sınırınd
Ana Sayfa Filistin Direnişi, Filistin İntifada 30 Ekim 2017

SİYONİSTLER Filistinli DİRENİŞÇİLERİN Evleri Yıkmak İstiyor

İşgal rejimi Savaş Bakanı Avigdor Lieberman'ın Filistinli eylemcilerin evlerinin yıkılması uygulamasının alanını genişletmeye çalıştığı ifade edildi.

İşgal rejiminde yayınlanan Yediot Ahranot gazetesi, Lieberman’ın sadece İsraillilerin öldüğü eylemleri gerçekleştirenlerin değil İsraillilerin yaralandığı eylemleri gerçekleştirenlerin evlerinin de yıkılmasını istediğini yazdı.

GÖZAT  Siyonist Lieberman: Hamas İçin Özel Politika Uyguluyoruz

Haberde, Lieberman’ın İsraillilerin ölümüyle sonuçlanan eylemlerin failleri gibi yaralanmayla sonuçlanan eylemleri gerçekleştiren Filistinli direnişçilerin evlerinin de yıkılmasının hukuki açıdan mümkün olup olmadığının incelenmesini talep ettiği belirtildi.

Gazetenin bugünkü sayısında yer alan haberde Lieberman’ın “Ölümle sonuçlanan saldırılar ile yaralanmayla sonuçlanan saldırılar arasında hiçbir fark yok” dediği belirtildi.

GÖZAT  SİYONİST İsrail ARAKİB Köyünde 117. Kez YIKIM Yaptı

Haberde, İsrailli bakanın her iki durumda da eylemi gerçekleştirenlerin evlerinin yıkılması gerektiğini söylediği ifade edildi.

İşgal yönetimi son dönemde işgal askerlerinin veya yerleşimcilerin ölümüyle sonuçlanan eylemlere karıştıkları gerekçesiyle gözaltına alınan Filistinli direnişçilerin ailelerine ait onlarca evi yıktı.

Scroll Up