SİYONİST Askerler Filistinli ÇOCUĞU Yaraladı

SİYONİST Askerler Filistinli ÇOCUĞU Yaraladı

Yerel kaynaklardan alınan bilgiye göre, İsrail askerleri Beyt Ferik beldesine baskın düzenledi. Filistinl
Ana Sayfa Kudüs, Siyonist İsrail 15 Kasım 2017

SİYONİSTLER El-İseviyye’ye BASKIN Yaptı

İşgal güçleri Kudüs kentinin doğusundaki El-İseviyye beldesine baskın düzenleyerek evlere doğru ses bombaları ve plastik mermi attı.

Görgü tanıkları, işgal güçlerinin beldenin tüm girişlerini askeri ciplerle kapattığını, belde sakinlerinin giriş çıkışına izin vermediğini, beldenin tüm mahallelerinde ve ana caddesinde mevzilendiğini söyledi.

İşgal güçlerinin gençlere ve evlere doğru ses bombası ve plastik mermi attığını kaydeden görgü tanıkları, baskın sırasında yaralanan olmadığını ifade etti.

GÖZAT  Siyonistler, Batı Şeria ve Kudüs'te Bir Çok Noktaya Baskın Yaptı

Bu arada, işgal polisi dün akşam Silvan beldesi sakinlerinden 18 yaşından küçük iki çocuğu 14 gün ev hapsi şartıyla serbest bıraktı.

Esirler ve Özgürlüğe Kavuşanlar Heyeti avukatı Muhammed Mahmud, 12 yaşındaki Mehdi Hudur ile 13 yaşındaki Kusay Zeytun’un işgal polisi tarafından iki hafta ev hapsi cezası verilerek serbest bırakıldığını söyledi.

GÖZAT  Siyonistler ŞEHİT EVİNE Baskın Yaptı

İşgal güçleri dün sabah erken saatlerde Silvan beldesine baskın düzenleyerek Hudur ve Zeytun dahil Filistinli beş çocuğu gözaltına almıştı.

İşgal güçlerinin ayrıca dün ikindiden sonra Kudüs’ün güneyindeki Cebel El-Mukebbir sakinlerinden Velid Visam Uveysat isimli genci evinin önünde darp ettikten sonra gözaltına aldığı öğrenildi.

Scroll Up