SİYONİST Uzman: Gazze’deki Direniş FÜZELERİ İsrail’i FELÇ Edecek

SİYONİST Uzman: Gazze’deki Direniş FÜZELERİ İsrail’i FELÇ Edecek

Direniş tünellerinin İşgalci israil güçleri için ağır kayba, askerlerin esir alınmasına ve Gazze sınırınd
Ana Sayfa Filistin, Siyonist İsrail 24 Ekim 2017

Siyonistlerden 50’yi Aşkın Filistinliye GÖZALTI

İşgal güçleri Kudüs'ün doğusundaki El-İseviyye beldesinde birçok eve baskın düzenledi ve bir hafta önce serbest bırakılan Filistinli kadın esir Şirin El-İsavi'yi ifade vermeye çağırdı.

Görgü tanıkları, işgal güçlerinin onlarca askeri araçla ve helikopter desteğinde El-İseviyye beldesine baskın düzenlediğini ve yaklaşık 45 genci gözaltına aldığını söyledi.

İşgal istihbaratının Filistinli eski esirler Nur Sultan, Mahmud Avadallah Derbas ve Şirin El-İsavi’yi ifade vermeye çağırdığı bildirildi.

GÖZAT  İŞGALCİ İsrail 4 Filistinliyi Gözaltına Aldı

İşgal güçleri ayrıca Kudüs’ün kuzeyindeki Kalendiya Kampı hizasında bulunan El-Matar Mahallesi’ne baskın düzenledi ve evlerde arama yaptı.

İşgal güçlerinin Beytlahim’in güneyindeki Beyt Ficar beldesine de baskın düzenlediği ve Cenin’e bağlı Yamun beldesi girişine barikat kurduğu ifade edildi.

GÖZAT  KARİKATÜR: SİYONİSTLERİN Yaktığı ATEŞ Kendilerini YOK EDECEK

El-Halil’in güney bölgesinde dün gece işgal güçleriyle Filistinliler arasında çatışmaların yaşandığı ve işgal askerlerinin attığı göz yaşartıcı bombalardan çıkan yoğun gazdan çok sayıda kişinin etkilendiği kaydedildi.

İşgal güçleri bu sabah erken saatlerde Cenin Kampı’na ve Cenin’e bağlı beldelere baskın düzenleyerek dört Filistinliyi gözaltına aldı.

Scroll Up