Home / İslam Ülkeleri / SİYONİST Yetkili: ARABİSTAN Veliahtı Gizlice İSRAİL’e Geldi
SIYONIST Yetkili- ARABISTAN Veliahti Gizlice ISRAIL'e Geldi

SİYONİST Yetkili: ARABİSTAN Veliahtı Gizlice İSRAİL’e Geldi

Siyonist yetkili tarafından Suudi veliaht Muhammed Bin Selman geçtiğimiz Eylül ayında Tel-Aviv'e gizli bir ziyaret gerçekleştirdiği iddia edildi.

İsminin açıklanmasını istemeyen Siyonist yetkili Fransız haber ajansına şu açıklamalarda bulundu: Geçtiğimiz ay İsrail’e gizli bir ziyaret gerçekleştiren Suudi yetkili, Muhammed Bin Selman’dı.  

GÖZAT  SİYONİST Bakan: ARABİSTAN İle Birçok ORTAK Menfaatimiz Var

Siyonist gazeteci Ariel Kahana da geçtiğimiz Eylül ayında twitter sayfasında şu paylaşımda bulunmuştu: Muhammed Bin Selman resmi bir heyetle birlikte İsrail’e giderek yetkililerle görüştü.

Yine Siyonist Rejim resmi radyosu Arap bölümü konuyla ilgili 7 Eylül’de şu haberi vermişti: Suudi üst düzey bir yetkili İsrail’e gizli bir ziyaret gerçekleştirerek İsrailli üst düzey yetkililerle bölgesel barışın ilerlemesi planı konusunda görüşme yaptı.

GÖZAT  SİYONİST Basın: ARABİSTAN'dan İSRAİL'e Gizli Ziyareti Yazdı

Tüm bunlar yaşanırken Likut Partisinin Siyonist Rejim Kennesti’ndeki temsilcisi ve İletişim Bakanı Ayoub Kara şu açıklamalarda bulundu:

Arap ülkelerinden birçoğunun İsrail ile ilişkisi bulunuyor. Bu ilişki Mısır ve Ürdün ile başlayarak Arabistan’ı, Fars Körfezi’ndeki bazı ülkeleri, Kuzey Afrika ve Irak’ın bir bölümünü kapsamaktadır.

GÖZAT  SUUDİ Yetkili: KUDÜS'ün YAHUDİLERE Ait Olduğunu İtiraf Edelim

Ayoub Kara, İsrail’in İran karşıtı politikasıyla ilgili olarak ise şunları söyledi:

Bu ülkeler İsrail’in İran konusunda endişelerinde ortak görüştedirler ve Fars Körfezi’ndeki ülkelerin çoğu İsrail ile açık diplomatik ilişkiler kurmaya hazırdır çünkü İsrail’in değil de İran’ın tehdit oluşturduğunu düşünmektedirler.