Filistinli BİLGİSAYAR Mühendisine Uluslararası APPLE Sertifikası

Filistinli BİLGİSAYAR Mühendisine Uluslararası APPLE Sertifikası

Hamas liderlerinden Adnan Ebu Tabbane’nin oğlu Mühendis Enes Ebu Tabbane, Bilişim Teknolojisi ve Bilgisay
Ana Sayfa Filistin, İşgalci Yahudi Yerleşimciler 1 Şubat 2018

SİYONİST Yahudiler Hz. YUSUF’un Kabrine Baskın Yaptı

Yüzlerce Yahudi yerleşimci erken saatlerde Nablus kentindeki Yusuf'un Kabri ve tarihi Tel Balata bölgelerine baskın düzenledi.

Yahudi yerleşimcilere ait sitelerde baskına 1300 yerleşimcinin katıldığı ve aralarında üst düzey hahamların da bulunduğu belirtildi.

GÖZAT  YAHUDİ Yerleşimciler TARİHİ Mekanlara Baskın Yaptı

Baskının “Nablus Konferansı” adı verilen etkinlik çerçevesinde gerçekleştiği ve Yahudi yerleşimcilerin Fenikelilerden kalma Şukeym kentini de içinde barındıran Tel Balata bölgesine ilk kez baskın düzenledikleri kaydedildi.

Yahudi yerleşimcilerin baskınından önce işgal güçlerinin onlarca araçla Nablus’un doğu kesimine gelerek yerleşimcileri korumak için yoğun güvenlik önlemleri aldığı bildirildi.

GÖZAT  YAHUDİLER Polis Eşliğinde MESCİDİ AKSA'ya Baskın Yaptı

Bu arada baskın nedeniyle işgal güçleriyle Filistinli gençler arasında çatışmaların yaşandığı ve gençlerin otomobil lastikleri yakarak yolları trafiğe kapattıkları ifade edildi.

Çatışmaların Amman Caddesi, El-Hısbe Caddesi ve Balata Kampı kuzey girişinde yoğunlaştığı, Filistinli gençlerin işgal güçlerine taş ve molotof attığı, işgal güçlerinin de yoğun bir şekilde mermi, göz yaşartıcı bomba ve ses bombası kullandığı öğrenildi.

Scroll Up