Siyonist ZİNDANLARDA 213 Filistinli ŞEHİT Oldu

Siyonist ZİNDANLARDA 213 Filistinli ŞEHİT Oldu

Filistinli Esirler Cemiyeti ile Vicdan Esirleri ve İnsan Haklarını Koruma Kurumu bugün yayımladıkları ort
Ana Sayfa Filistin Direnişi, Siyonist İsrail 13 Kasım 2017

SİYONİST Rejimden Filistinli 2 Kardeşe MÜEBBET

İşgal rejimindeki Ofer Mahkemesi, El-Halil kenti sakinlerinden 23 yaşındaki Nasır Bedevi ve 33 yaşındaki Ekrem Bedevi kardeşleri müebbet hapse ve 60 bin şikel para cezasına mahkum etti.

İşgal rejimi gazetelerinden Yediot Ahranot’un internet sitesinde konuyla ilgili yayınlanan haberde, müebbet hapse mahkum edilen Bedevi kardeşlerin Kasım 2015 ile Ocak 2016 arasında El-Halil’deki keskin nişancı ateşinden sorumlu oldukları ve söz konusu dönemde birçok Yahudi yerleşimcinin keskin nişancı kardeşlerin ateşiyle öldüğü veya yaralandığı belirtildi.

GÖZAT  Filistin İntifada Konferansı FİLİSTİN'i YENİDEN Gündeme Oturttu

Filistinli kardeşler müebbet hapisle birlikte 60 bin şikel para cezasına mahkum edilirken, Yediot Ahranot keskin nişancı kardeşlerin iddianamelerinde 12 cinayet suçuyla suçlandıklarını yazdı.

İşgal rejimi iç istihbarat birimi “Şabak”, El-Halil’in Ebu İsnine Mahallesi sakinlerinden olan Bedevi kardeşleri Şubat ayında gözaltına almıştı.

GÖZAT  KARİKATÜR: Filistin İNTİFADASI Siyonist Rejimi AKSA'dan Uzaklaştıracak

Filistinli kardeşlerin gözaltına alınması sırasında evlerinde keskin nişancı tüfeğiyle Karlov marka bir tüfek ele geçirildiği öne sürüldü.

Şabak, o dönemde yaptığı açıklamada Nasır Bedevi’nin Hamas üyesi olduğunu ve kardeşi Ekrem Bedevi ile birlikte birçok eylem gerçekleştirdiğini açıklamıştı.

Scroll Up