PAKİSTAN: İsrail Dünyada KAOS Unsuru!

PAKİSTAN: İsrail Dünyada KAOS Unsuru!

Pakistan içişleri bakanı ve Halk partisi üst düzey üyesi Rahman Melik, siyonist İsrail rejiminin, işgalci
Ana Sayfa Siyonist İsrail Boykot 12 Ağustos 2017

SİYONİST Rejim BOYKOT Faaliyetlerini Engelliyor

Sol çizgideki bir siyonist gazete olan ve İbranice yayınlanan 972 gazetesinin yayınladığı bir habere göre işgal rejiminin İç Güvenlik Bakanı Gilad Erdan, İsrail'i Boykot Girişimi (BDS)'ne destek veren İsrailliler hakkında istihbarat bilgileri toplanmasına ve bu kişilerin kara listeye alınmasına imkân veren bir yasa tasarısı üzerinde çalışıyor.

Söz konusu gazetenin bugünkü sayısında yayınlanan haberde Erdan’ın planının BDS’ye karşı savaşı amaçladığı ifade edilerek İsrail’deki ifade özgürlüğüne aykırı olduğu vurgulandı.

Gazetenin haberinde Erdan’ın askerî istihbarat merkezinde, boykot hareketine destek için çalışan yabancılar hakkında bilgi toplamak amacıyla bir ofis oluşturduğuna da dikkat çekildi.

GÖZAT  İsrail'i Boykot Edenler İŞGAL TOPRAKLARINA ALINMIYOR

Gazete, Erdan’ın boykot hareketine destek veren İsraillileri de kapsayacak şekilde faaliyet alanını genişletmek için bakanlığın bünyesinde bir izleme merkezi kurmayı amaçladığına dikkat çekti.

Haberde yargı yetkililerinin, Genel Güvenlik Bakanlığı’nın istihbarat bilgileri toplama yetkilerinin olmadığı gerekçesiyle bakan Erdan’ın söz konusu girişimlerine karşı çıktıkları ifade edildi.

Scroll Up