HAMAS Yetkilisi: İSRAİL’e Karşı KUDÜS ORDUSU Kurulmalı

HAMAS Yetkilisi: İSRAİL’e Karşı KUDÜS ORDUSU Kurulmalı

Siyonistler tarafından işgal edilmesinin 50. yıldönümünde gerçekleşecek Dünya Kudüs Günü gösterileri, bu
Ana Sayfa İslam Ülkeleri, Siyonist İsrail 12 Aralık 2016

Siyonist Netanyahu’nun Azerbaycan Ziyareti Protesto Edildi

Siyonist İsrail Rejimi Başbakanının Azerbaycan’a yapacağı geziyi karşı bölge halkları, iç ve dış siyasi grupların protesto ve eylemleri halen devam etmekte

Azerbaycan halkının siyonist rejim başbakanı Benyamin Netanyahu aleyhindeki protestolarının devamında Azerbaycan İslam partisi ve mübariz din alimleri cemiyeti kuruluşları bildiriler yayınlayarak siyonist rejim başbakanı Netanyahu’nun Bakü’ye yapacağı ziyareti kınadı ve bu ziyaretin iptal edilmesini istediler.

Bu arada Azeri aydınları ve milliyetçilerinden bir grub da bağımsız yayın organlarına ve sosyal paylaşım sitelerine yaptıkları açıklamalarda, siyonist rejim başbakanının yakında Azerbaycan’a düzenleyeceği ziyareti kınayarak hükümetten bu ziyareti iptal etmesini istediler.

Bu arada Tebriz halkı da Cuma namazı çıkışında düzenledikleri yürüyüşte Bakü yönetiminden siyonist Başbakan Netunyahu’nun Bakü ziyaretini iptal etmesini istedi.

Göstericiler Azerbaycan cumhurbaşkanı İlham Aliyev’in siyasetlerini eleştirerek, Netanyahu’nun Azerbaycan ziyaretinin İslam alemi ve müslümanların yararına olmadığını ve İslam alemi içine fitne salmakta olduğunu bildirdiler.

Aliyev’den, bu ziyaretin tahakkuk bulmasına izin vererek İslam alemi vahdetini bozmamasını isteyen Tebrizliler ayrıca “Amerika’ya ölüm”, İsrail’e ölüm ve Netanyahu’ya ölüm” sloganları attılar.

   

Yorumlar

Scroll Up