Siyonistler MESCİDİ AKSA’da Tamir İşlerini Engelliyor

Siyonistler MESCİDİ AKSA’da Tamir İşlerini Engelliyor

Konuyla ilgili bir bildiri yayınlayan İslami Vakıflar Dairesi, geçtiğimiz günlerde geceleri Kubbetu's-Sah
Ana Sayfa Dünya Ülkeleri, İslam Ülkeleri, Siyonist İsrail 30 Ağustos 2017

SİYONİST İsrail RUSYA İle SURİYE’yi Görüştü

Siyonist Başbakan Benjamin Netanyahu Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Suriye’de devam eden savaşın ele alındığı bir görüşme yaptı.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Siyonist Başbakan Benjamin Netanyahu geçtiğimiz günlerde Suriye konulu bir görüşme gerçekleştirdi. Tarafların Suriye sorununda tavırları net.

GÖZAT  SİYONİST Gazeteden SURİYE Muhalifleri İDDİASI

İsrail tarafı özellikle ateşkes anlaşması konusunda ABD ve Rusya’ya tepkili. Anlaşma taslağında kendi güvenliğine açık bir atıf yapılmadığından dolayı endişeli.

Netanyahu söz konusu görüşmede İran’ın Suriye’deki nüfuzunun artması durumunda askeri müdahalede bulunacağını Putin’e söylediği ifade ediliyor. Bu durumda Rusya’nın olası bir müdahaleye nasıl cevap vereceği de merak konusu.

GÖZAT  Siyonist İsrail, Suriye'ye Saldırı Düzenledi

Ayrıca Hizbullah’a gönderilen silahları bahane edip Suriye’e zaten çok kez saldıran İsrail tarafının askeri müdahale ifadesi ile neyi kastettiği tam olarak açık değil.

Öte yandan Netanyahu’nun Putin’e askeri müdahale durumunda Rus birliklerinin etkilenmemesi için azami gayret göstereceklerini aktardığı ifade ediliyor.

GÖZAT  SİYONİST Netanyahu Konuşurken ROKET Düştü İddiası

Netanyahu’nun görüşmede Putin’i İsrail’in Suriye’ye girmesi ile Esad’ın devrileceği ve Rusya’nın tüm çaba ve harcamalarının boşa gideceği tehdidinde bulunduğu iddia edildi.

Siyonistlerin bu tehditlerine Rusya’nın nasıl bir cevap vereceği önümüzdeki dönemde belli olacak.

Scroll Up