Home / Dünya Ülkeleri / SİYONİST İsrail RUSYA İle SURİYE’yi Görüştü
SIYONIST Israil RUSYA Ile SURIYE'yi Gorustu

SİYONİST İsrail RUSYA İle SURİYE’yi Görüştü

Siyonist Başbakan Benjamin Netanyahu Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Suriye’de devam eden savaşın ele alındığı bir görüşme yaptı.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Siyonist Başbakan Benjamin Netanyahu geçtiğimiz günlerde Suriye konulu bir görüşme gerçekleştirdi. Tarafların Suriye sorununda tavırları net.

GÖZAT  SURİYE Saldırısında İSRAİL Genelkurmay Başkanı ÖLDÜ İddiası

İsrail tarafı özellikle ateşkes anlaşması konusunda ABD ve Rusya’ya tepkili. Anlaşma taslağında kendi güvenliğine açık bir atıf yapılmadığından dolayı endişeli.

Netanyahu söz konusu görüşmede İran’ın Suriye’deki nüfuzunun artması durumunda askeri müdahalede bulunacağını Putin’e söylediği ifade ediliyor. Bu durumda Rusya’nın olası bir müdahaleye nasıl cevap vereceği de merak konusu.

GÖZAT  SİYONİST İsrail'den SURİYE'ye Füze Saldırısı

Ayrıca Hizbullah’a gönderilen silahları bahane edip Suriye’e zaten çok kez saldıran İsrail tarafının askeri müdahale ifadesi ile neyi kastettiği tam olarak açık değil.

Öte yandan Netanyahu’nun Putin’e askeri müdahale durumunda Rus birliklerinin etkilenmemesi için azami gayret göstereceklerini aktardığı ifade ediliyor.

GÖZAT  SİYONİST İsrail'den SURİYE'de Yaralananlar İçin HASTANE

Netanyahu’nun görüşmede Putin’i İsrail’in Suriye’ye girmesi ile Esad’ın devrileceği ve Rusya’nın tüm çaba ve harcamalarının boşa gideceği tehdidinde bulunduğu iddia edildi.

Siyonistlerin bu tehditlerine Rusya’nın nasıl bir cevap vereceği önümüzdeki dönemde belli olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

9 − one =