Home / Filistin / Kudüs / SİYONİST Güçlerden KUDÜS’te Baskınlar
SIYONIST Guclerden KUDUS'te Baskinlar

SİYONİST Güçlerden KUDÜS’te Baskınlar

İşgal güçleri Batı Yaka ve Kudüs'ün çeşitli bölgelerine düzenlediği baskınları bugün de sürdürerek birçok Filistinliyi gözaltına aldı.

İşgal güçleri erken saatlerde, Nablus’un kuzeyindeki Burga beldesi sakinlerinden iki genci evlerine baskın düzenleyerek gözaltına aldı.

Yerel kaynaklar, işgal güçlerinin beldeye baskın düzenlediğini, Emir Mahmud Dağlas ve Ahmed Iyad Ebu Amr isimli gençleri gözaltına aldığını ve gençlerin evlerinde arama yaptığını  söyledi.

GÖZAT  İŞGAL Güçleri PETROL İstasyonu Yıktı

İşgal güçleri dün gece ve bu sabah erken saatlerde Kudüs’ün çeşitli bölgelerine düzenlediği baskınlar sırasında yedi kişiyi gözaltına aldı. Gözaltına alınanlardan birinin kadın ve beşinin çocuk olduğu ifade edildi.

Vadi Hulve Bilgi Merkezi, işgal güçlerinin dün gece Mescid-i Aksa’nın güneyindeki Silvan beldesi Ra’su’l-Amud Mahallesi’nde üç çocuğu işgalcilere taş attıkları bahanesiyle gözaltına aldığını bildirdi.

GÖZAT  Siyonist Askerler TARİHİ MEKANLARA Baskın Yaptı

İşgal güçlerinin ayrıca Ramallah yakınlarındaki Bedres köyüne baskın düzenlediği ve beş evde arama yaptığı, evlerden birinde bulduğu paralara el koyduğu belirtildi.

El-Halil’e bağlı Beyt Ummer beldesinde de işgal güçlerinin eski esirlerden Celal Ahmed Abdülhamid Beriğis ve Celal Kasım Er-Rai’nin evlerine baskın düzenleyerek evlerde arama yaptığı kaydedildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

19 + 11 =