Filistinli BİLGİSAYAR Mühendisine Uluslararası APPLE Sertifikası

Filistinli BİLGİSAYAR Mühendisine Uluslararası APPLE Sertifikası

Hamas liderlerinden Adnan Ebu Tabbane’nin oğlu Mühendis Enes Ebu Tabbane, Bilişim Teknolojisi ve Bilgisay
Ana Sayfa Filistin İşgal, Siyonist İsrail 7 Kasım 2017

SİYONİST Güçler FİLİSTİN’de 3 Ev Daha YIKTI

İşgal ordusuna ait buldozerler Kuzey El-Ağvar'daki El-Ciftlik beldesinde Filistinlilere ait üç evi ruhsatsız inşa edildikleri bahanesiyle yıktı.

Medya kaynakları, işgal güçlerinin Tubas kentinin doğusuna düşen beldeye baskın düzenlediğini, tuğla ve çimentodan yapılmış üç evi yıktığını söyledi.

GÖZAT  İsrail Kudüs Mahallelerini YERLEŞİM BİRİMLERİYLE KUŞATIYOR

Yıkımların söz konusu evlerde yaşayan ailelerin sokakta kalmasına neden olduğu belirtilirken ailelerin kaç kişiden oluştukları henüz öğrenilemedi.

Kaynaklar, evlerin iki yıl önce inşa edildiğini ve işgal yönetiminin “C” bölgesinde ve ruhsatsız inşa edildikleri gerekçesiyle evler hakkında yıkım kararı verdiğini bildirdi.

GÖZAT  Siyonist Netanyahu'dan Yeni İŞGAL YERLEŞKESİ AÇIKLAMASI

İşgal güçlerinin El-Ağvar bölgesindeki evleri genelde ruhsatsız inşa edildikleri ve 1993’te işgal hükümetiyle Filistin Kurtuluş Örgütü arasında imzalanan Oslo Anlaşması’na göre “C” bölgesi olarak adlandırılan bölgede bulundukları gerekçesiyle yıktığı belirtildi.

Filistinlilerin evlerini çeşitli bahanelerle yıkan ve onlara inşaat ruhsatı vermeyen işgal rejimi, Filistinlilerden gasp ettiği topraklar üzerinde Yahudi yerleşimciler için sürekli yeni konutlar inşa ediyor.

Scroll Up