Home / Siyonist İsrail / SİYONİST Genelkurmay Başkanından SAVAŞ Açıklaması
SIYONIST Genelkurmay Baskanindan SAVAS Aciklamasi

SİYONİST Genelkurmay Başkanından SAVAŞ Açıklaması

Siyonist İsrail Genelkurmay Başkanı Gadi Eizenkot, Yediot Ahranot Gazetesine yaptığı açıklamada, HAMAS ve HİZBULLAH güçlerinin Siyonist yerleşkelere sızma girişimlerine karşı İsrail ordusunun her türlü tedbiri aldığını söyledi.

Siyonistlerin yaşadığı bölgelere sızma girişiminin engellenmesi konusunda hiç kimsenin garanti veremeyeceğini fakat ordunun herhangi bir sızma girişiminde sızan şahısları öldürmeye gücünün yeteceğini öne süren Eizenkot, ‘Hem HİZBULLAH hem de HAMAS Yahudi yerleşkelerine sızmanın onlar için çok pahalıya patlayacağını biliyorlar’ dedi.

GÖZAT  İslami Cihad: LÜBNAN ve FİLİSTİN Cepheleri Birleştirilmeli

2006 Lübnan savaşından sonra Siyonist ordunun askeri gücünü arttırdığını, yeni çıkacak bir savaşta Hizbullah’ı yenebileceğini ve İsrail içlerine yönelik saldırıları önleyebileceğini iddia eden Korsan İsrail Genelkurmay Başkanı şunları söyledi:

‘Hava, Kara ve Deniz Kuvvetlerimiz gecesini gündüzüne katarak gelişmiş silahların Hizbullah ve Hamas’ın eline ulaşmasını engellemeye çalışıyor. Ayrıca ordumuz, İran’ın sınırlarımızda askeri üs kurmasını önlemek için elinden geleni yapıyor.’