İSLAMİ CİHAD Bahreyn Heyetini KINADI

İSLAMİ CİHAD Bahreyn Heyetini KINADI

Filistin İslami Cihat Hareketi Basın Sorumlusu Davut Şahab, Bahreyn'den bir heyetin işgal topraklarına aç
Ana Sayfa Siyonist İsrail 22 Eylül 2017

SİYONİST Genelkurmay Başkanından SAVAŞ Açıklaması

Siyonist İsrail Genelkurmay Başkanı Gadi Eizenkot, Yediot Ahranot Gazetesine yaptığı açıklamada, HAMAS ve HİZBULLAH güçlerinin Siyonist yerleşkelere sızma girişimlerine karşı İsrail ordusunun her türlü tedbiri aldığını söyledi.

Siyonistlerin yaşadığı bölgelere sızma girişiminin engellenmesi konusunda hiç kimsenin garanti veremeyeceğini fakat ordunun herhangi bir sızma girişiminde sızan şahısları öldürmeye gücünün yeteceğini öne süren Eizenkot, ‘Hem HİZBULLAH hem de HAMAS Yahudi yerleşkelerine sızmanın onlar için çok pahalıya patlayacağını biliyorlar’ dedi.

GÖZAT  Nasır Selahaddin Tugayları: İsrail'in Planlarını Ters Yüz Edeceğiz

2006 Lübnan savaşından sonra Siyonist ordunun askeri gücünü arttırdığını, yeni çıkacak bir savaşta Hizbullah’ı yenebileceğini ve İsrail içlerine yönelik saldırıları önleyebileceğini iddia eden Korsan İsrail Genelkurmay Başkanı şunları söyledi:

‘Hava, Kara ve Deniz Kuvvetlerimiz gecesini gündüzüne katarak gelişmiş silahların Hizbullah ve Hamas’ın eline ulaşmasını engellemeye çalışıyor. Ayrıca ordumuz, İran’ın sınırlarımızda askeri üs kurmasını önlemek için elinden geleni yapıyor.’

Scroll Up