SİYONİST Uzman: Gazze’deki Direniş FÜZELERİ İsrail’i FELÇ Edecek

SİYONİST Uzman: Gazze’deki Direniş FÜZELERİ İsrail’i FELÇ Edecek

Direniş tünellerinin İşgalci israil güçleri için ağır kayba, askerlerin esir alınmasına ve Gazze sınırınd
Ana Sayfa Filistin İşgal, Mescidi Aksa, Siyonist İsrail 2 Mayıs 2017

Siyonist Askerlerden Mescidi Aksa’da YENİ UYGULAMA

Kudüslü uzmanlar, Mescid-i Aksa'ya baskın düzenleyen onlarca Yahudi yerleşimciye işgal askerlerinin selam durmasının tehlikesine dikkat çekti.

Mescid-i Aksa hatibi ve Yüksek İslami Heyet Başkanı Şeyh İkrime Sabri, Siyonistlerin uygulamalarının Mescid-i Aksa’ya yönelik yeni bir tehlikenin habercisi olduğunu söyledi.

GÖZAT  Arap Milletvekilinden Yahudilere MESCİDİ AKSA UYARISI

Şeyh İkrime Sabri, “Mescid-i Aksa’yı aşamalı olarak, sabit ve hızlı adımlarla Yahudileştirmek istiyorlar” dedi ve işgal rejiminin planlarını hayata geçirmek için şartların uygun olduğunu düşündüğünü ifade etti.

Filistinli siyasi analist Emced Şihab da  yaptığı açıklamada, askerlerin yerleşimcilere asker selamı vermesinin Mescid-i Aksa’nın tamamen Siyonistlerin egemenliği altında olduğu anlamına geldiğini söyledi.

GÖZAT  Kudüs Alimlerinden MESCİDİ AKSA FETVASI

Şihab, Siyonistlerin planlarının sonuna geldiklerini ve Mescid-i Aksa üzerindeki kavganın sona erdiğini, Mescid-i Aksa’nın artık Siyonistlerin elinde olduğunu öne sürdü.

Kudüs Vakıfları Enformasyon Bölümü sorumlusu Firas Ed-Dibs, askeri üniformalı işgal askerlerinin dün Kubbetu’s-Sahra Mescidi karşısında Yahudi yerleşimcilere selam durduklarını açıklamıştı.

Scroll Up