Filistinli BİLGİSAYAR Mühendisine Uluslararası APPLE Sertifikası

Filistinli BİLGİSAYAR Mühendisine Uluslararası APPLE Sertifikası

Hamas liderlerinden Adnan Ebu Tabbane’nin oğlu Mühendis Enes Ebu Tabbane, Bilişim Teknolojisi ve Bilgisay
Ana Sayfa Büyük Üst Manşet, Filistin, Filistin Direnişi, İslam Ülkeleri 20 Nisan 2017

Şeyh Mahir Hammud: Filistinli Direnişçiler ÜMMETİN AYDINLIK YÜZÜ

Direniş Alimleri Küresel Birliği Başkanı Şeyh Mahir Hammud, Filistinli kahramanların daha önceden olduğu gibi yeniden İsrail’in ve bazı Arap güçlerin planlarını bozduklarını söyledi.

El-Meyadin Haber Kanalı’na verdiği röportajda Filistin halkına hitap eden Şeyh Hammud “Siz ümmetin aydınlık yönünü temsil ediyorsunuz. Filistin halkı bir kez daha Arap ve uluslararası komplocuların komploları karşısında davasına sahip çıktığını ortaya koymuştur” dedi.

Esir edilen Mervan Bergusi’ye işaret eden Şeyh Hammud, Bergusi’nin tüm hizipsel aidiyetlerden uzak olarak yalnızca Filistin halkını, Filistinli esirleri ve Filistinli direnişçileri temsil eden bir kişilik olduğundan söz etti.

GÖZAT  Mescidi Aksa ÜMMETİN AYAĞA KALKIŞINI BEKLİYOR

Lübnan’daki Ayn El-Hilva Mülteci Kampı’nda IŞİD ve Nusra Cephesi’ne mensup olduğunu iddia eden bazı tarafların bulunduğu, Bilal Bedr’in de bu iki gruptan birine mensup olduğu şeklindeki iddiaların doğru olup olmadığı hususunda ise Mahir Hammud, Bilal Bedr’in bizzat kendisinin itirafına dayanarak doğru olduğunu ifade etti. Ancak yine de 6 gün süren çatışmalar boyunca dışarıdan bir yönlendirmenin olduğu hususunda bir hissiyata kapılmadığını da belirtti.

GÖZAT  Ümmetin Gerçek Düşmanı SİYONİST REJİM İSRAİL!

Bu sorunun belli başlı bazı adımlar atılarak çözülebilmesinin mümkün olduğunu ifade eden Şeyh Hammud, Fetih Hareketi’ni yeniden aynı krizin yaşanmaması için gereken önlemleri almaya çağırdı.

Şeyh Hammud Ayn El-Hilva Mülteci Kamp’ında şüpheli suikast ya da çatışmaların yaşandığı yönündeki ihtimalleri uzak gördüğünü de belirtti.

Scroll Up