SİYONİST Uzman: Gazze’deki Direniş FÜZELERİ İsrail’i FELÇ Edecek

SİYONİST Uzman: Gazze’deki Direniş FÜZELERİ İsrail’i FELÇ Edecek

Direniş tünellerinin İşgalci israil güçleri için ağır kayba, askerlerin esir alınmasına ve Gazze sınırınd
Ana Sayfa Filistin Şehitler, Gazze, Kassam Tugayları 13 Mayıs 2017

Şehit Komutanın Eşi: GAZZE Halkı İçin Bir ZAFER!

İzzeddin El-Kassam Tugayları komutanı Mazin Fukaha'nın eşi Nahid Aside, şehit komutanın katilinin yakalandığı haberinin sürpriz olduğunu ve tüm Filistin halkı gibi habere kendisinin de sevindiğini söyledi.

“Mazin sadece benim için değil herkes için değerli biriydi” diyen Aside, katilin yakalanmasının kendileri ve tüm Gazze halkı için bir zafer olduğunu belirtti.

GÖZAT  KASSAM Komutanı FUKAHA'nın Suikast Faili Yakalandı

Şehit komutan Mazin Fukaha’nın başına gelenin Gazze Şeridi’nde yeniden yaşanmayacağını ve katilin yakalanmasının işgalcilere ders olduğunu kaydeden Aside, Filistin dışında olduğu gibi Gazze Şeridi’nde suikastların tekrarlanmasının imkansız olduğunu söyledi.

Gazze Şeridi’ndeki gücün dünyanın başka bir yerinde olmadığını ifade eden Aside, Yahudilerin Mazin Fukaha’yı şehit ettiklerine pişman olduklarını kaydetti.

GÖZAT  İslami Cihad'dan, ABD Terör Listesindeki Hamas Komutanına Destek

Karmaşık duygular içinde olduğunu dile getiren Aside, şehidin katilinin kısa sürede yakalandığı ve Gazzeliler elinden geleni yaptığı için mutlu olduğunu bildirdi.

Hamas Siyasi Birimi Başkanı İsmail Heniyye, bugün şehit komutan Mazin Fukaha’nın evinin önünde düzenlediği basın toplantısında, işgal istihbaratının emriyle suikastı gerçekleştiren katilin yakalandığını açıkladı.

Scroll Up