Mazlum GAZZE Halkının Buruk BAYRAM Sevinci

Mazlum GAZZE Halkının Buruk BAYRAM Sevinci

Ramazan bayramın'da Gazze Şeridinde Filistinli ailelerin en çok sevdiği yiyecek kek. Bu yılki Ramazan Bay
Ana Sayfa Filistin, Siyonist İsrail 18 Mayıs 2017

Raid Salah: İsrail YALANLARIYLA Fitne Yapıyor

1948'de işgal edilen Filistin topraklarında faaliyet gösteren İslami Hareket'in lideri Şeyh Raid Salah, işgal rejiminin eylem hazırlığında olan İslami Hareket üyesi dört kişinin yakalandığı iddiasının uydurma bir hikaye olduğunu söyledi.

Salah, gözaltına alınanların gerçekte Mescid-i Aksa’ya aşık oldukları için gözaltına alındıklarını ifade etti.

Şeyh Raid Salah konuyla ilgili yaptığı açıklamada, işgal istihbaratının söz konusu uydurma rivayetle dikkatleri gençlerin gözaltına alınmasının gerçek nedeninden başka yöne çekmeye çalıştığını belirtti.

GÖZAT  COCA COLA'nın SİYONİZM'e Desteği Sürüyor

İşgal rejimi iç istihbarat teşkilatı “Şabak”, Kasım 2015’te İslami Hareket’in yasa dışı ilan edilmesi kararına misilleme olarak eylem planlayan dört Filistinlinin gözaltına alındığını öne sürmüştü.

Şeyh Raid Salah, işgal istihbaratının bildirisini saçma olarak nitelendirerek, Şabak’ın skandallarını gizlemeye çalıştığını bildirdi.

GÖZAT  İRLANDA Belediyeleri FİLİSTİN BAYRAĞI Astı

İşgal istihbaratının son olarak 20’den fazla Mescid-i Aksa aşığını gözaltına aldığına dikkat çekerek, işgal savcılığının gözaltına alınanları Mescid-i Aksa’da nöbet tutmak ve Ramazan’da iftar organizasyonları yapmakla suçladığını hatırlattı.

Şeyh Raid Salah, işgal istihbaratının Filistinlilerin dikkatlerini Mescid-i Aksa aşıklarına yöneltilen saçma suçlamalardan başka bir yöne çekmeyi başaramayacağını söyledi.

   

Yorumlar

Scroll Up