Siyonist Gazete: İSRAİL Suriye’de IŞID Gibi Gruplara SİLAH Veriyor

Siyonist Gazete: İSRAİL Suriye’de IŞID Gibi Gruplara SİLAH Veriyor

Siyonist Haaretz gazetesinin verdiği haberde, Soykırımcı İsrail rejiminin İran’ın bölgedeki nüfuzunun yay
Ana Sayfa Filistin, Siyonist İsrail 24 Şubat 2017

Netanyahu YARGISIZ İNFAZCI Askeri Bırakma Peşinde

Siyonist Netanyahu, yaralı Filistinliyi yargısız infaz eden İsrail Askerine verilen komik 1,5 yıllık cezayı da iptal etmek istiyor.

İşgal rejimi radyosu, halen Avustralya’yı ziyaret etmekte olan işgal rejimi başbakanı Benyamin Netanyahu’nun El-Halil’de şehit Abdülfettah Eş-Şerif’i yargısız infazla idam eden ve sadece 18 ay hapse mahkûm edilen katil işgal askeri

Netanyahu: Elor Azaria’nın Cezasının Affedilmeli

Haberde belirtildiğine göre Netanyahu, Azaria gibi askerlerin içinde bulundukları durum göz önüne alınarak katil işgal askeri için af çıkarılması görüşünde olduğunu ifade etti.

Netanyahu, ziyareti sırasında kendisine eşlik eden gazetecilere yaptığı açıklamada, şartların işgal askerlerinin ve ailelerinin kendilerini savunabilmelerini gerektirdiğini söyledi.

İşgal askeri Elor Azaria, yerde yaralı halde yatan ve hiçbir şekilde tehlike oluşturmayan Abdülfettah Eş-Şerif’i yakın mesafeden öldürme kastıyla ateş ederek yargısız infaz etmiş, video kaydıyla belgelenen bu cinayete rağmen işgal savcılığı söz konusu asker hakkında kazaen adam öldürmekten dava açarak 3 ila 5 yıl arası hapis cezası istemiş ve işgal mahkemesi ise sadece 18 ay hapis cezası vermekle yetinmişti.

Scroll Up