HAMAS: Amerika İsrail’in CİNAYETLERİNE Yeşil Işık Yakıyor

HAMAS: Amerika İsrail’in CİNAYETLERİNE Yeşil Işık Yakıyor

Hamas Hareketi, Beyaz Saray'ın iddialarının Filistin halkına yönelik cinayetlerini sürdürmesi için işgal
Ana Sayfa Dünya Ülkeleri, İslam Ülkeleri, Siyonist İsrail 22 Ocak 2017

Netanyahu: “Trump İle İran Tehdidini Görüşeceğim”

Siyonist İsrail rejimi başbakanı yeni bir film yayınlayarak İran'a karşı girişimlerini hızlandırdı. Geçen günlerde de İran'ın İsrail'i yeryüzünden silmek istediğini söyleyen Siyonist Netanyahu, İsrail için İran tehdidini Trump ile görüşecek.

Cerozalem Post gazetesinin haberine göre siyonist rejim başbakanı Benyamin Netanyahu İran’ın İsrail’e karşı tehdit oluşturduğunu belirttikten sonra, İran’da halkla yönetiminin birbirinden farklı olduğunu ve İran’a bakışlarının bu şekilde olduğunu da iddia etti.

Bu konuda bir de film videosu yayınlayan Siyonist Netanyahu, yakın bir zamanda ABD Başkanı Trump ile İran tehdidini görüşeceğini belirtti.

Netanyahu bu filmde korkusuz bir yaşam, internette özgürce dolaşmak, VPN aracılığı ile film seyretmenin İran halkının asıl kaygısı olduğunu iddia ederek, 2009 yılındaki olaylara temasla kendini İran halkının en büyük dostu şeklinde bir ifadede bulundu.

Netanyahu Amerika ziyareti kapsamında Trump ile yapacağı görüşmede, İran ile yapılan nükleer anlaşma ve İsrail’in varlığı için İran tehdidini gündeme alacak.

Netanyahu bu konuşmasının son bölümünde ise İran ve İsrail halklarının dostluğunun yeniden başlamasını ve İsraillilerin Tahran ve İsfahan gibi şehirlerde rahatça dolaşacakları gibi İran halkının da rahatça Orşelim ve Telaviv’e gelebilmelerini temenni ettiğini belirtmiştir.

Scroll Up