Mazlum GAZZE Halkının Buruk BAYRAM Sevinci

Mazlum GAZZE Halkının Buruk BAYRAM Sevinci

Ramazan bayramın'da Gazze Şeridinde Filistinli ailelerin en çok sevdiği yiyecek kek. Bu yılki Ramazan Bay
Ana Sayfa El Fetih - Filistin Kurtuluş Örgütü (FKÖ) 19 Mayıs 2017

Mahmud Abbas Güçleri 9 GAZETECİYİ Gözaltına Aldı

Mahmud Abbas başkanlığındaki Filistin Yönetimi'ne bağlı güvenlik birimleri, Batı Yaka'da insan hakları ihlallerini sürdürüyor.

Filistin Yönetimi güvenlik birimleri 9 kişiyi gözaltına aldı. Gözaltına alınanlardan 5’inin eski esir, birinin gazeteci ve ikisinin üniversite öğrencisi olduğu ifade edildi.

GÖZAT  Filistinli Aktivistler: HAMAS'ın Yeni Vizyonu Mevcut Şartlara Uygun

El-Halil’de Koruyucu Güvenlik birimi dün eski esir Firas Vail Ebu Şerh’i ifade vermeye davet bahanesiyle, eski esir Haşim Ebu Turki ve Iyad El-Avavide’yi Deir Samit beldesindeki evlerine baskın düzenleyerek, Cemil El-Cemel’i de yine ifade vermeye davet bahanesiyle gözaltına aldı.

Aynı birimin Beytlahim’de de Nehhalin beldesi sakinlerinden gazeteci Ğassan Necacira’yı dün akşam işyerine baskın düzenleyerek gözaltına aldığı bildirildi.

GÖZAT  HAMAS'ın A TAKIMI Belli Oldu

Filistin Yönetimi’ne bağlı Genel İstihbarat birimi, Nablus’ta En-Necah Üniversitesi öğrencisi Abdurrahman Vadi ile eski esir Mutasım Halid Ebu’s-Suud’u gözaltına aldı.

Tulkerem’de ise Filistin Yönetimi güvenlik birimlerinin dün üniversite öğrencisi Yahya Savi ile eski esir Mutasım Halid Ebu’s-Suud’u gözaltına aldığı belirtildi.

   

Yorumlar

Scroll Up