PAKİSTAN: İsrail Dünyada KAOS Unsuru!

PAKİSTAN: İsrail Dünyada KAOS Unsuru!

Pakistan içişleri bakanı ve Halk partisi üst düzey üyesi Rahman Melik, siyonist İsrail rejiminin, işgalci
Ana Sayfa İslam Ülkeleri, Siyonist İsrail 19 Şubat 2017

Lübnan İsrail’i Uyardı: KARŞILIĞINI BULUR

Lübnan Cumhurbaşkanı Avn, İsrail'in Lübnan'ın bağımsızlığına karşı tüm girişimlerinin "gerekli karşılığı bulacağını" söyledi.

Siyonist İsrail’in Birleşmiş Milletler (BM) temsilcisi Dany Dannon’un BM Güvenlik Konseyi’nde (BMGK) salı günü yaptığı konuşmada, “Hizbullah Lübnan’da yer altında, Avrupa ve NATO’nun yer üstünde sahip olduğu füzenin toplamından daha fazla füzeye sahip” açıklamasına, Lübnan Cumhurbaşkanından yanıt geldi.

Lübnan Cumhurbaşkanlığından yapılan açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Avn, Dannon’u “Lübnan’ı hedef alan bir tehdit” şeklinde niteleyerek, uluslararası toplumu İsrail’in ülkesine “saldırgan niyetlerine karşı tetikte olmaya” çağırdı.

Avn’ın açıklamasında şu ifadelerine yer verildi:

“Birleşmiş Milletler’e ve Güney Lübnan’da faaliyet gösteren Birleşmiş Milletler Lübnan Uluslararası Barış Gücü’ne (UNIFIL) bağlı Lübnan, İsrail’in BM’ye mesajını Lübnan’ın güven ve istikrarına karşı açıkça bir kalkışma olarak görmektedir. Lübnan’ın bağımsızlığını hedefleyen veya Lübnanlıları riske atan tüm İsrail eylemleri gerekli cevabı alacaktır.”

Scroll Up