Filistinli BİLGİSAYAR Mühendisine Uluslararası APPLE Sertifikası

Filistinli BİLGİSAYAR Mühendisine Uluslararası APPLE Sertifikası

Hamas liderlerinden Adnan Ebu Tabbane’nin oğlu Mühendis Enes Ebu Tabbane, Bilişim Teknolojisi ve Bilgisay
Ana Sayfa İslam Ülkeleri, Siyonist İsrail 1 Şubat 2018

LÜBNAN: Siyonist İSRAİL’in Açıklamaları Doğrudan TEHDİT

Lübnan Başbakanı Saad Hariri İsrail'in Lübnan'a yönelik tehditlerini, İsrail'in bölgedeki yayılma ve yerleşim politikalarının bir parçası olarak değerlendirdi.

Lübnan Cumhurbaşkanı Avn, işgalci İsrail Savunma Bakanı Liberman’ın, dünkü konuşmasına ilişkin “Lübnan’ın kendi karasuları üzerindeki egemenlik hakkına bir saldırı olarak” nitelendi.

İsrail Savunma Bakanı Avigdor Liberman’ın, ‘Lübnan’ın, petrol ve doğalgaz arayacağı 9. blok, İsrail’indir’ şeklindeki sözlerine, Lübnanlı liderlerden cevap geldi.

GÖZAT  SİYONİST Bakan: Lübnan'ı TAŞ DEVRİNE Çevireceğiz!

Her türlü meydan okuma karşısında, Lübnan’ın konumunu güçlendirmek dışında herhangi bir gayret sarf etmeyeceklerini belirten Avn, “Liberman’ın sözleri, Lübnan için doğrudan bir tehdit” ifadelerini kullandı.

Lübnan Meclis Başkanı Nebih Berri, bugün mecliste yaptığı konuşmada, İsrail’in tehdit konuşmaları karşısında, Lübnanlıların daha fazla birlik içerisinde olması gerektiğini söyledi.

GÖZAT  LÜBNAN Cumhurbaşkanı: İSRAİL Yeni SAVAŞLAR Çıkaracak

Lübnan Başbakanı Saad Hariri’nin basın ofisinden konu ile ilgili yayımlanan bildiride, “İsrailli yetkililer, birkaç gündür Lübnan’ı tehdit eden sözler kullanıyor. Liberman’ın son sözleri de açık bir provokasyondur ve Lübnan’a karşı meydan okumadır. Tüm bu tehditler, İsrail’in bölgedeki yayılma ve yerleşim politikalarının bir parçasıdır” ifadelerine yer verildi.

Bildiride, Lübnan Hükümeti’nin, Lübnan’a ait olan deniz sahasındaki 9. blokta, uluslararası hukuk kuralları çerçevesinde petrol ve doğalgaz araması başlattığı vurgulandı.

Scroll Up