İSLAMİ CİHAD Bahreyn Heyetini KINADI

İSLAMİ CİHAD Bahreyn Heyetini KINADI

Filistin İslami Cihat Hareketi Basın Sorumlusu Davut Şahab, Bahreyn'den bir heyetin işgal topraklarına aç
Ana Sayfa Dünya Ülkeleri, Siyonist İsrail 3 Ekim 2017

Kuzey Kore: İsrail’i YOK EDERİZ

İsrail işgal yönetimi Başbakanı Benyamin Netanyahu’nun Pyongyang yönetiminin nükleer silah programına karşı ABD’nin yanında yer almasıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada Kuzey Kore yönetimi, işgal devletini yok etmekle tehdit etti.

Siyonist İsrail başbakanı Benyamin Netanyahu’nun Kuzey Kore aleyhinde yaptığı açıklamasına Kuzey Kore’den sert tepki geldi. Kuzey Kore yönetimi Netahyahu’nun sözlerine şu açıklamayla karşılık verdi:

GÖZAT  İSRAİL Hamas'ın GAZZE Liderini ÇOCUKLARINI Öldürmekle Tehdit Etti

Netanyahu’nun bu açıklamaları, Kuzey Kore Demokratik Cumhuriyeti halkının tercih ettiği toplumsal yapıya ve onurlu duruşa yönelik bu affedilmez saldırı ve provokasyondur. İsrail, sadece Filistin halkını haksız yere katleden ve haklarını yok sayan diktatoryal güçleri temsil etmiyor aynı zamanda Nükleer tehdit dayatmasında bulunan ve komşu ülkelere nükleer silahlarıyla saldıran sergileyen serseri bir devlettir.

Evet, Kuzey Kore İsrail’i komşularına nükleer saldırılarda bulunan bir ülke olmakla suçlamaktadır.

GÖZAT  İsrail'den Suriye Tehdidi: Yine Uçaklarımızı Hedef Alırsa

Bilindiği gibi İsrail işgal ordusu 2007 yılında Suriye’de nükleer tesis olduğu iddia edilen bir yere saldırı düzenleyerek Suriye’ye ait nükleer reaktörleri tahrip etmişti.

Suriye’ni inşa ettiği nükleer reaktörün Kuzey Koreli mühendisler tarafından inşa edildiğine inanılıyor.

Scroll Up