Home / Filistin / KUVEYTLİ Gazeteci: İSRAİL İşgalci Değil, HAKKINI ALIYOR!
KUVEYTLI Gazeteci- ISRAIL Isgalci Degil, HAKKINI ALIYOR!

KUVEYTLİ Gazeteci: İSRAİL İşgalci Değil, HAKKINI ALIYOR!

Kuveytli bir gazeteci katıldığı televizyon programında Siyonist İsrail işgalinin hem dinen hem de siyaseten meşru olduğunu savundu.

Kuveytli gazeteci küstah açıklamaları sırasında “İsrail’e işgalci deniliyor, ben bunun işgal olmadığını dinen savunuyorum.” sözleriyle İsrail’i meşrulaştırmaya çalıştı.

Kuran-ı Kerim’in Maide suresi 21. ayetinde geçen “Ey kavmim; Allah’ın size yazdığı mukaddes yere girin ve ardınıza dönmeyin, yoksa hüsrana uğrayanlardan olursunuz.” sözleriyle açıklamaya çalıştı.

GÖZAT  İŞGAL Mahkemelerinden Bu Ay 44 İDARİ CEZA

“Esas İşgalci Filistinliler”

Kuran’ı Kerim’i Siyonist işgale alet eden gazeteci, sözlerini daha da ileri boyuta taşıyarak, İsrail’e vaat edilmiş olan topraklara onlardan önce gelerek yerleşim kurmaları nedeniyle asıl işgalcilerin Filistinliler olduğunu belirtti.

Gazetecinin bu skandal ifadeleri stüdyodakiler de şaşkınlıkla izledi.

GÖZAT  SİYONİST İsrail BAYRAMDA Da Yıkım Yapacak

“İsrail Yalakalığında Son Nokta”

Suudi Arabistan ile Lübnan arasında yaşanan Hizbullah krizinden sonra Arap coğrafyasında İsrail ile bir yakınlaşma söz konusu olmuştu.

Bu bağlamda İsrail gazetelerine demeç veren Arap siyasiler ile birlikte İsrail’in kardeş ülke olduğunu belirten çok sayıda söylemler ortaya çıkmıştı.