BDS Türkiye: SİYONİST İşgale Karşı Tek Tol DİRENİŞ!

BDS Türkiye: SİYONİST İşgale Karşı Tek Tol DİRENİŞ!

Balfour Deklarasyonu’nun 100. yıldönümü vesilesiyle tarihi sorumluklar başlığı ile düzenlenen programa Il
Ana Sayfa İslam Ülkeleri, Siyonist İsrail 13 Aralık 2016

Korsan İsrail: Türkiye İle Avrupa Doğal Gaz İhracatı İçin Anlaştık

Siyonist İsrail'in Akdeniz üzerinden gayrı meşru bir şekilde çıkardığı doğalgazı Avrupa'ya satmak üzere Türkiye ile anlaştığı Siyonist Yetkililerce açıklandı

Korsan İsrail Enerji Bakanlığı Genel Direktörü Şaul Meridor, Pazartesi günü yaptığı açıklamada Türk hükümeti ile işgal hükümeti arasında “Önce Türkiye’ye, oradan da Avrupa’ya doğalgaz ihracatının” sağlanması hususunda anlaşmaya varıldığını ifade etti.

Geçtiğimiz haftalar boyunca Siyonist İsrail ile Türkiye Yönetimi arasındaki elçilerin göreve başlaması üzerinden yoğun bir diplomasi yürütülmüştü.

İsrail radyosunda yer verilen açıklamada Meridor’un anlaşma hususunu görüşmek üzere Ankara’da Türk yetkililerle bir araya geldiği ifade edildi.

Siyonist yetkili Korsan İsrail’in dünya pazarına çıkabilmek için görüşmeler boyunca 5-6 yıl kaybettiğini ama İsrail’in duruşunda bir değişiklik olmadığını belirtti.

Siyonist yetkili doğal gazın Akdeniz sularından 2019 yılı içinde Türkiye’ye ulaşacağını belirtti. Finansal yönden de ülkeler arası politikaların dışında ekonomik güvencenin olacağını belirtti.

Scroll Up