Mazlum GAZZE Halkının Buruk BAYRAM Sevinci

Mazlum GAZZE Halkının Buruk BAYRAM Sevinci

Ramazan bayramın'da Gazze Şeridinde Filistinli ailelerin en çok sevdiği yiyecek kek. Bu yılki Ramazan Bay
Ana Sayfa İslam Ülkeleri, Siyonist İsrail 18 Mart 2017

Korsan İsrail, Suriye’ye Saldırı Amacını Açıkladı

İsrail hükümet sözcüsü Ofir Gendelman, Hizbullah’ın stratejik silahlara ulaşmasını engellemek için Suriye'de operasyonlarının sınırının olmadığını belirtti.

İsrail 24 kanalının sorularını yanıtlayan Gendelman, “İsrail, Hizbullah’ın stratejik silahlara ulaşmasını engellemek için elinden gelen her şeyi yapacak. Bu amacı gerçekleştirmek için Suriye’deki askeri operasyonlarımızın bir sınırı yok” dedi.

GÖZAT  SURİYE JETLERİ İsrail Savaş Uçağını Düşürdü

Gendelman, açıklamasına şu ifadelerle devam etti: “İsrail, Suriye’deki sınırının yanı başında bir İran varlığına karşı çıkıyor. Başbakan Netanyahu, son Moskova ziyaretinde bunu Rusya Devlet Başkanı Putin’e iletti. İsrail’e göre İran, Ortadoğu için merkezi bir tehdit oluşturuyor. IŞİD terörüne karşı zafer kazanmak İran’ın Suriye’deki varlığının güçlenmesiyle sonuçlanmamalı. Bir terörü diğeriyle değiştiremeyiz.”

GÖZAT  Siyonist İsrail Suriye Ordusuna Saldırdı

Gendelman “İsrail, güvenliğini koruyacak, Suriye’nin bize fırlatılacak füzeler için platforma dönüşmesine müsaade etmeyecek, İran füzelerinin Lübnan’daki Hizbullah’a nakledilmesine engel olacak” diyerek konuşmasına son verdi.

   

Yorumlar

Scroll Up