Home / Büyük Üst Manşet / KASSAM Tugayları: KORKTUĞUNUZ Başınıza Gelecek!

KASSAM Tugayları: KORKTUĞUNUZ Başınıza Gelecek!

Hamas'ın askeri kanadı İzzeddin El-Kassam Tugayları, Nablus eyleminin ilk ateşli misilleme olduğunu ve işgalci düşmanın liderlerine korktuklarının başlarına geleceğini ve Batı Yaka'nın sırtlarına saplanmış hançer olacağını söyledi.

Bu açıklamayı İzzeddin El-Kassam Tugayları sözcüsü Ebu Ubeyde Havat Gilad Yahudi Yerleşkesi yakınlarında gerçekleştirilen ve bir Siyonistin ölümüne yol açan ateş açma eyleminin ardından sosyal paylaşım sitelerinden Twitter’daki hesabında yaptı.

GÖZAT  KASSAM Tugaylarından İSRAİL Ordusuna YALANLAMA

Hamas liderlerinden Hüsam Bedran ve hareketin sözcülerinden Fevzi Burhum da yaptıkları açıklamalarda eylemi kutlayarak, Nablus eyleminin işgalcilerin cinayetlerine verilmiş haklı bir tepki olduğunu ifade etti.

İslami Cihad Hareketi de dün akşam yayınladığı bildiride, Nablus eyleminin intifadanın gelişmesine yol açacağını söyledi.

GÖZAT  Kassam Tugayları: Gazze'ye Yeni Bir Saldırıda İSRAİL CEVABINI ALACAK

Eylemi gerçekleştiren kahraman direnişçileri selamlayan İslami Cihad Hareketi, eylemin Filistin halkını temsil eden direnişin canlılığına delil olduğunu bildirdi.

Bildiride ayrıca Filistin halkının baskılara boyun eğmeyeceği ve direniş yolunda yürümekten vazgeçmeyeceği dile getirildi.