Home / Filistin Direnişi / KASSAM Tugaylarından ESİR İsrail Askerinin Yeni Görüntüleri + VİDEO-FOTO

KASSAM Tugaylarından ESİR İsrail Askerinin Yeni Görüntüleri + VİDEO-FOTO

Hamas'ın askeri kanadı İzzeddin El-Kassam Tugayları, İşgal askeri Gilad Şalit'in Gazze Şeridi'nde esirken çekilen yeni görüntülerini yayınladı.

İzzeddin El-Kassam Tugayları, internet sitesinde yayınladığı askeri raporda, işgal rejiminin esir işgal askerlerini ancak onurlu bir esir takası ile görebileceğini bildirdi.

GÖZAT  16 Yıl Önce Bugün KASSAM Tugayları İlk FÜZEYİ Ateşledi

El-Kassam Tugayları, Gilad Şalit’te olduğu gibi işgal rejiminin ne yaparsa yapsın onurlu bir takas anlaşmasına imza atmadan esir işgal askerlerini göremeyeceğini söyledi.

Raporda ayrıca, El-Kassam Tugayları’nın gölge biriminin birkaç işgal askeri daha esir alındığı için görevine devam ettiği ve görevinin sadece işgal rejimi zindanlarında Filistinli esir kalmadığında sona ereceği kaydedildi.

GÖZAT  KASSAM Tugayları: SİYONİSTLERİN Uykusu Kaçacak

Filistinli esir ailelerinin İzzeddin El-Kassam Tugayları’nın gölge birimine umut bağladıkları belirtilen raporda, merak edilen sorunun “Gölge birimi ne zaman ve nerde yeni bir başarıya imza atacak?” olduğu ifade edildi.

İzzeddin El-Kassam Tugayları’nın gölge birimi, 2006’da işgal askeri Gilad Şalit’in esir alınmasının ardından  esir işgal askerlerinin korunması için kuruldu.