Filistinli BİLGİSAYAR Mühendisine Uluslararası APPLE Sertifikası

Filistinli BİLGİSAYAR Mühendisine Uluslararası APPLE Sertifikası

Hamas liderlerinden Adnan Ebu Tabbane’nin oğlu Mühendis Enes Ebu Tabbane, Bilişim Teknolojisi ve Bilgisay
Ana Sayfa Kassam Tugayları, Kudüs İntifadası 10 Şubat 2018

KASSAM TUGAYLARI: Düşman Sadece Bu Dilden Anlıyor

Hamas'ın askeri kanadı İzzeddin El-Kassam Tugayları, Ahmed Nasr Cerrar'ın işgal güçlerince şehit edilmesinin ardından daha çok direniş eylemi gerçekleştirileceği tehdidinde bulundu.

İzzeddin El-Kassam Tugayları konuyla ilgili yayınladığı bildiride, işgalcilere her alanda kötü haberleri olacağını ifade ederek, Filistin halkının kahramanlarının önünde kapıların sonuna kadar açık olduğunu ve işgalci düşmana acı verici darbeler vuracaklarını söyledi.

GÖZAT  Tünel Çökmesi Sonucu Kassam Mücahidi Şehit Oldu

El-Kassam Tugayları, şehit komutanlarından Nasr Cerrar’ın oğlu Ahmed’in işgal güçlerine kök söktürdüğünü ve işgal güçlerine karşı direnişte örnek alınacak bir simge haline geldiğini ifade etti.

Ahmed ve arkadaşlarının işgal ordusunun imajını yerle bir ettiklerini bildiren El-Kassam Tugayları, Cenin’deki kahramanların damarlarında direniş aktığını gösterdiklerini belirtti.

GÖZAT  Cerrar'ın Annesi: Oğlumun ŞEHADET Haberini Alınca HAMD ETTİM!

El-Kassam Tugayları, “Bu düşman ancak bu dilden anlıyor. Cinayetlerine sadece bu şekilde cevap verilebilir” dedi.

Havat Gilad Yahudi Yerleşkesi yakınlarında gerçekleştirilen eylemden sonra işgal güçlerinin Ahmed Nasr Cerrar’ın peşine düştüğünü hatırlatan El-Kassam Tugayları, Filistinli direnişçinin Cenin’e bağlı El-Yamun beldesinde bu sabah erken saatlerde yaşanan çatışmada şehit olduğunu açıkladı.

Scroll Up