Home / Filistin / Mescidi Aksa / SİYONİST İsrail’den YAHUDİ Rivayetlerine 15 Milyon $
SIYONIST Israil'den YAHUDI Rivayetlerine 15 Milyon $

SİYONİST İsrail’den YAHUDİ Rivayetlerine 15 Milyon $

Kudüs tarihi araştırmacısı Dr. Nacih Bukeyrat, işgal rejiminin Kudüs'le ilgili Yahudilerin rivayetlerini güçlendirmek için 15 milyon dolar tahsis ettiğini açıkladı.

Bukeyrat, işgal rejiminin komplolarına karşı koymak için Filistinlilerin, Arap ve İslam ülkelerinin ortak bir plan belirlemeleri gerektiğini ifade etti.

GÖZAT  Siyonist TRUMP Ateşle Oynuyor!

Siyonistlerin komplolarına karşı Müslümanların Kudüs’ü gözlerinin önüne koymaları ve dikkatlerini Kudüs’e yöneltmeleri çağrısında bulunan Bukeyrat, işgal rejiminin bir tür karartma uyguladığını ve kurnazlık yaptığını söyledi.

Bukeyrat verdiği röportajda, Filistinlilerin Ramazan ayında Eski Belde semtinde yoğun bir şekilde bulunmalarının işgalcilerin hoşuna gitmediğini, kalabalığın Kudüs’ün Filistinlilerin başkenti olarak kalmaya devam edeceği görüntüsü verdiğini dile getirdi.

GÖZAT  Siyonistler Filistinlinin Bakkalını Yıktı

Mescid-i Aksa’nın tüm o kalabalığı topladığını belirten Bukeyrat, “İslam dünyasından, Malezya’dan, Türkiye’den, Güney Afrika’dan ve İngiltere’den Mescid-i Aksa’ya yeni bir yöneliş olduğunu gördük” dedi.

Mescid-i Aksa’nın esir olduğu ve mutlaka işgalden kurtarılması gerektiği yönünde bir bilinç oluşmaya başladığını kaydeden Bukeyrat, attığı tüm adımların işgal rejiminin şehvetini bastırmadığını ve bu nedenle Yahudileştirme faaliyetlerine hız verdiğini söyledi.