Mazlum GAZZE Halkının Buruk BAYRAM Sevinci

Mazlum GAZZE Halkının Buruk BAYRAM Sevinci

Ramazan bayramın'da Gazze Şeridinde Filistinli ailelerin en çok sevdiği yiyecek kek. Bu yılki Ramazan Bay
Ana Sayfa Dünya Ülkeleri, Gazze-Filistin Abluka, Siyonist İsrail 14 Mayıs 2017

İsrail, Trump İle GAZZE İçin YAPAY ADAYI Görüşecek

Siyonist işgal rejimindeki kaynaklar, bu ayın sonlarında Amerika’yı ziyaret edecek olan işgal rejimi istihbarat ve ulaştırma bakanı Israel Katz’ın Amerika Başkanı Trump ile yapacağı görüşmede Gazze açıklarında yapay aday inşa etme önerisini sunacağını belirttiler.

İşgal rejimindeki Kanal-2 Televizyonu dün verdiği haberde, Filistinlilerle İsrailliler arasında barış görüşmelerinin başlamasını isteyen Trump’ın böyle bir öneriyi duymaktan memnun olabileceğini belirterek, kendisinin barış görüşmelerini destekleyecek önerileri duyma arzusunda olduğunu ifade etti.

İşgal rejimi televizyonu, Gazze açıklarında yapılacak yapay adanın iki taraf arasındaki görüşmelerin başlamasına katkı sunacağını iddia etti.

GÖZAT  İsrail'den Gazze Şeridi İçin YAPAY ADA PLANI

İsrail televizyonuna göre Gazze açıklarında yapılması düşünülen ve içinde havaalanının da olacağı ada projesinin Başbakan Netanyahu tarafından da desteklendiğini belirtti.

Kanal-2 Televizyonu verdiği haberin devamında, yapılması düşünülen adanın İsrail ve uluslararası gözetimin altında olacağını kaydetti.

   

Yorumlar

Scroll Up