SİYONİST Uzman: Gazze’deki Direniş FÜZELERİ İsrail’i FELÇ Edecek

SİYONİST Uzman: Gazze’deki Direniş FÜZELERİ İsrail’i FELÇ Edecek

Direniş tünellerinin İşgalci israil güçleri için ağır kayba, askerlerin esir alınmasına ve Gazze sınırınd
Ana Sayfa İslam Ülkeleri, Siyonist İsrail 10 Ağustos 2017

SİYONİST İsrail’den SURİYE’de Yaralananlar İçin HASTANE

Suriye'deki muhalif gruplara desteği artık gizli olmayan Siyonist İsrail şimdi de Golan'da savaşta yaralananlar için bir hastane kuruyor.

Siyonist İsrail ordusundan yapılan açıklamaya göre İsrail işgal ettiği Golan tepelerinin Suriye tarafına bir hastane kuracak.

Gazetecilere telefonla bilgi veren Yarbay Tomer Koler hastanenin Suriye’de yaralananlara hizmet vereceğini savundu. Tabi ki Siyonist Rejim bunun tamamiyle “insani!” amaçlarla yapıldığını iddia etmekte.

GÖZAT  Netanyahu, TELAŞLANDIRAN İRAN HABERİNİ Putin İle Görüştü

Ancak bunun siviller amaçlanarak yapılmadığı ilgili gündemi takip edenler için aşina olup, İsrail’in Suriye’de faaliyet gösteren Tekfirci Nusra ve IŞID gibi muhaliflere uzun süredir devam eden desteği artık yüksek sesle dile getiriliyor. Zira Siyonist İsrail rejimi gerçekten sivilleri  ya da halkı düşünse idi insanlığın en büyük açık hava hapishanesi konumuna gelen Gazze’de abluka yıllardır devam etmezdi.

Konu Birleşmiş Milletler raporlarına da yansıdı. Söz konusu hastanenin önümüzdeki ay faaliyete gireceği belirtildi.

GÖZAT  Suriye Muhaliflerinden İSRAİL DOSTLUK GRUBU

Suriye savaşı boyunca da özellikle son dönemlerde Tekfirci grupların zor durumda kaldığı anlarda Siyonist İsrail ordusu Suriye ordu güçlerine saldırılar düzenlemişti.

Ayrıca Siyonist Netanyahu’nun yaralanmış Suriye muhaliflerinin tedavi edildiği bir İsrail hastanesine yaptığı ziyaretin video görüntüleri de bu yeni hastanenin varlığını doğrular niteliktedir.

Haberin Siyonist İsrail Medyasından Kaynağı:

=> IDF helps hundreds of thousands of Syrians with 360 tons of food, 77 tons of clothing

Scroll Up