ABBAS Yönetimi Artık Bu SAÇMALIĞA Son Vermeli

ABBAS Yönetimi Artık Bu SAÇMALIĞA Son Vermeli

Bu tür örneklerin işgal güçleriyle güvenlik koordinasyonunun eskisi gibi devam ettiğini gösterdiğini beli
Ana Sayfa İslam Ülkeleri, Siyonist İsrail 1 Temmuz 2017

İSRAİL 1 Haftada 4. Kez SURİYE Rejim Güçlerine Saldırdı

İsrail askeri uçağı Suriye'den atıldığı ileri sürülen top mermisine karşılık bu ülkeye saldırı düzenledi. İsrail ordusu son bir haftada Suriye'den atıldığı ileri sürülen top mermisi veya roketlere karşılık bu ülkeye dördüncü kez saldırmış oldu.

İsrail askeri uçağı Suriye tarafından ateşlendiği öne sürülen top atışına karşılık bu ülkede, rejime ait bir askeri üssü vurdu.

İsrail ordusundan yapılan yazılı açıklamada, Suriye’de devam eden iç savaş nedeniyle ateşlenen top mermisinin yanlışlıkla İsrail işgali altındaki Golan Tepeleri’nin kuzeyine isabet ettiği belirtildi.

GÖZAT  SURİYE: İsrail BEKLEMEDİĞİ Bir Karşılık Görecek

Açık alana düşen top mermisinin yaralanma veya can kaybına neden olmadığı bildirilen açıklamada, merminin ateşlendiği Suriye rejimine ait bir askeri üssün vurulduğu kaydedildi.

İsrail ordusu son bir haftada Suriye’den atıldığı ileri sürülen top mermisi veya roketlere karşılık bu ülkeye dört kez saldırı düzenledi.

GÖZAT  SİYONİST Netanyahu Konuşurken ROKET Düştü İddiası

İç savaşın başladığı 2011 yılından bu yana zaman zaman Suriye ve Golan Tepeleri’nden topraklarına roket atıldığını ileri süren İsrail, İran destekli Hizbullah güçlerine ve rejime ait askeri noktalara saldırılar düzenliyor.

İsrail yönetimi genellikle bu tür saldırıları resmi olarak teyit etmekten kaçınıyor.

Scroll Up