Home / Filistin Direnişi / Ez-Zehhar: İSRAİL İle Her Alanda SAVAŞIYORUZ

Ez-Zehhar: İSRAİL İle Her Alanda SAVAŞIYORUZ

İslami Direniş Hareketi HAMAS Siyasi Birimi üyelerinden Mahmud Ez-Zehhar, Gazze Şeridi'nin orta kesiminde altı mücahidin şehit olduğu patlamadan işgal rejiminin sorumlu olduğunu açıkladı.

Şehitlerden Mahmud El-Kayşavi’nin Gazze kentinde düzenlenen cenaze töreninde yaptığı açıklamada, işgalci düşmana karşı her alanda, silahlı ve beyin mücadelesi verdiklerini söyledi.

GÖZAT  HAMAS: Esirler İçin DİRENİŞİN Elinde Takas Kartı Var

İşgal rejimi başbakanı Benyamin Netanyahu’ya seslenen Ez-Zehhar, “Netanyahu çok iyi biliyor ki bu tür korkakça saldırılar bizim irademizi kıramaz. Bilakis Filistin sokağını daha da güçlendirir” dedi.

Her türlü yolla mücadele içinde olduklarını belirten Ez-Zehhar, sonuçta kimin kazanacağının önemli olduğunu ve Filistin halkının tarihi bir zafer kazanacağını ifade etti.

GÖZAT  İslami Cihad Lideri Şallah: İsrail, DİRENİŞİ SİLAHSIZLANDIRAMADI!

İzzeddin El-Kassam Tugayları üyesi altı mücahidin şehit olduğu cinayetin Büyük Dönüş Yürüyüşü’yle bir ilgisi olmadığını kaydeden Ez-Zehhar, “Biz açık bir savaştayız” dedi.

Ez-Zehhar, Büyük Dönüş Yürüyüşü’nün Yüzyılın Anlaşması gibi birçok projeyi engellediğini kaydederek, işgal güçleriyle Filistin direnişi arasındaki savaşın işgal sona erene kadar devam edeceğini bildirdi.