SİYONİST Uzman: Gazze’deki Direniş FÜZELERİ İsrail’i FELÇ Edecek

SİYONİST Uzman: Gazze’deki Direniş FÜZELERİ İsrail’i FELÇ Edecek

Direniş tünellerinin İşgalci israil güçleri için ağır kayba, askerlerin esir alınmasına ve Gazze sınırınd
Ana Sayfa İslam Ülkeleri, Siyonist İsrail 23 Şubat 2017

İsrailli Eski Bakan: SURİYE MUHALİFLERİ İle Koordinasyon İçindeyiz

İsrail Eski Savunma Bakanı Moshe Yalon, Suriye-İsrail sınırında bulunan Golan bölgesindeki Suriyeli muhalif gruplarla koordinasyon halinde olduklarını açıkladı.

Siyonist İsrail Eski Savunma Bakanı Moshe Yaalon, Suriye-İsrail sınırında bulunan Golan bölgesindeki Suriyeli muhalif gruplarla koordinasyon halinde olduklarını açıkladı.

İsrail Kanal 1 Teleziyonu’nun aktardığı habere göre, Yaalon söz konusu silahlı gruplara ithafen “Biz sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacağız ve siz de sınıra kimseyi yaklaştırmayacaksınız” dedi.

Daha önce de Siyonist Rejim Başbakanı Binyamin Netanyahu’nun Siyonist Rejim hastanelerinde tedavi edilen silahlı örgüt mensuplarına yaptığı ziyaretin görüntüleri yayımlanmıştı.

Yaalon daha sonra şu ifadeleri kullandı: Onlar (bu silahlı örgütler) vefalıdırlar ve kontrollerinde olan bölgelerde bizim aleyhimize herhangi bir eylemde bulunmayacaklar.

Askeri analist Emir Bar Şalum da Siyonist Rejim kanalına yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: Bu İsrail Yönetimi tarafından silahlı gruplara verdiği desteğe ve işbirliğine yönelik ilk açıklamadır.

Scroll Up