Home / Filistin / Batı Şeria / SİYONİSTLER Batı Şeria’da Birçok Eve Baskın Yaptı
SIYONISTLER Bati Seria'da Bircok Eve Baskin Yapti

SİYONİSTLER Batı Şeria’da Birçok Eve Baskın Yaptı

Filistin halkının huzurunu kaçırmaya devam eden Siyonist işgal güçleri dün gece geç saatlerde ve bugün sabah saatlerinde Batı Yaka’nın birçok şehir ve beldesine yaptığı operasyonlarda girdiği evlerde terör estirdi.

Çok sayıda askerle El-Halil şehrinin Belediye semtine giren işgal güçleri Politeknik Üniversitesine komşu olan Mervan Mahmut El-Cemel’in evine girip arama yaptı ve evin eşyalarına zarar verdi.

Yatta şehrinde El-Uteyri ailesinin kaldığı eve baskın yapan işgal güçleri, aile fertlerini dışarı çıkardı. Daha sonra evde arama yapan işgal askerleri birçok eşyaya zarar verdi.

GÖZAT  47 Siyonist MESCİDİ AKSA'ya Baskın Yaptı

Dün akşam iftardan önce Hz. İbrahim Camii yakınlarında gazeteci Menal El-Ca’beri’yi tutuklayan işgal güçleri gazeteciyi bilinmeyen bir yere götürdü.

Dün akşam ifadesinin alınması için Etzion’daki istihbarata çağrılan eski esirlerden Mahmut Ebu Davud, binaya girdiğinde kendisine tutuklu olduğu bildirildi.

GÖZAT  SİYONİST Güçler Bir Çok Yere BASKIN YAPTI

Kalkiliya’nın Senirye beldesine giren işgal güçleri, Muhammed Emin Eş-Şeyh’i evine baskın yapıp tutukladı.

Nablus’un doğusunda yer alan Salim beldesine yaklaşık 200 askeri araçla baskın yapan işgal güçleri birçok eve terör estirerek girip aramalar yaptı. İşgal güçleri aramaların ardından Abdurrahman Şahade ve Fevzi Muhammed İvad’ı tutukladı.