SİYONİST Askerler Filistinli ÇOCUĞU Yaraladı

SİYONİST Askerler Filistinli ÇOCUĞU Yaraladı

Yerel kaynaklardan alınan bilgiye göre, İsrail askerleri Beyt Ferik beldesine baskın düzenledi. Filistinl
Ana Sayfa Büyük Üst Manşet, Filistin Direnişi, İslami Cihad 1 Kasım 2017

İSLAMİ CİHAD: Yegane Projemiz DİRENİŞ!

İslami Cihad Hareketi Siyasi Birimi üyesi Nafiz Azzam, direniş ve cihad projesinin hak sahiplerine gasp edilen haklarını yeniden kazandıracak yegane proje olduğunu söyledi.

Azzam, işgal ordusunun Han Yunus’un doğusunda direnişe ait bir tünele düzenlediği saldırıda şehit düşen mücahitlerin cenaze töreninde yaptığı konuşmada, saldırının işgal ordusunun cinayetlerinin yeni bir halkası olduğunu ifade etti.

GÖZAT  İSLAMİ CİHAD: İSRAİL'i Resmen Tanımak FİLİSTİN'i Yok Saymaktır

Filistin halkının toprağına bağlı olduğunu, kendi onurunu ve ümmetin onurunu savunduğunu kaydeden Azzam, İslami Cihad Hareketi’nin kurucusu Fethi Şikaki’nin şehadet yıldönümünde bir grup mücahidini kaybettiğini belirtti.

Azzam, “Bu, haklarımızı geri alma yolunda El-Kassam Tugayları’ndaki kardeşlerimizle birlikte ödememiz gereken bir bedeldir” dedi.

GÖZAT  KUDÜS TUGAYLARI: Füzelerimiz İsrail İçin Hazır

İslami Cihad Hareketi’nin direniş ve cihat meydanında daima var olduğunu bildiren Azzam, Han Yunus’un doğusundaki tünelde şehit düşen mücahitlerin “yüzyılın anlaşması” peşinde koşanlara ve direniş silahına yaklaşmak isteyen herkese mesaj verdiğini söyledi.

İşgal ordusunun dün öğle saatlerinde Han Yunus’un doğusunda direnişe ait bir tünele düzenlediği saldırıda yedi mücahit şehit oldu ve 13 mücahit de yaralandı.

Scroll Up