ABD BM Temsilcisi: KUDÜS Kararı Değişmeyecek

ABD BM Temsilcisi: KUDÜS Kararı Değişmeyecek

Nikki Haley BM'deki konuşmasında şu küstah ifadelere yer verdi:''Filistin halkının çektiği acıların f
Ana Sayfa İslami Cihad, Kudüs İntifadası 27 Eylül 2017

İSLAMİ CİHAD’dan Kudüs FEDA Eylemine Övgü

Filistin İslami Cihad Hareketi; Filistinli bir genç tarafından Kudüs'ün güneyinde şehadet aşkıyla yapılan operasyonu tebrik ederek bunun uzlaşmacılara ve komploculara bir tokat niteliğinde olduğunu belirtti.

Filistin İslami Cihad Hareketi; Filistinli bir genç tarafından Siyonistlerin yaşadığı Hahdar ilçesinin yakınlarında şehadet aşkıyla yapılan ve 3 Siyonist askerin ölümüyle sonuçlanan eylemi tebrik etti.

Filistin İslami Cihad Hareketi bilgilendirme ofisi sorumlusu Davud Şehab yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: Kudüs Operasyonu Filistin halkının vicdanının bir yansımasıdır ve milli öncelikleri belirlemektedir. Bu operasyon Siyonist Rejim ile ilişkilerini normalleştirmeye çalışan kişilere bir tokat niteliğindedir.

GÖZAT  İSLAMİ CİHAD: Gazze'de Maaş Kesintisi Kabul Edilemez

Şehab açıklamalarının devamında bu operasyonun komplolara bir tokat niteliğinde olduğunu belirterek şunları söyledi:

Kudüs Operasyonu, Kudüs topraklarının her bir karışı için tembellik ve zayıflık gösterme gibi bir lüksün olmadığını ve Siyonistlerin bu topraklardaki varlığının kabul edilemeyeceğini vurgulamaktadır. Bu operasyonun Siyonistlere verdiği mesaj şudur: Kurduğunuz hayallerden vazgeçin çünkü aksi halde silahlar susacak ve sizi Kudüs’te adım adım takip edeceğiz. Burası Kudüs’tür. Burası Kıble yeridir. Burası sabahın yeniden doğduğu yerdir. Burası aşıkların kalbinin arzusudur. “

GÖZAT  VİDEO: Siyonistler KUDÜS Eyleminin Görüntülerini Paylaştı

Öte yandan bu sabah Kudüs’ün güneybatısında Siyonist askerler tarafından açılan ateş sonucu Filistinli bir genç şehit oldu.

Siyonist kaynaklarca verilen bilgiye göre; rejim askerleri Hahdar ilçesinde şehadet talebiyle eylem yapan Filistinli bir genci hedef aldı ve saldırıda Filistinli genç şehit oldu. Siyonist kaynaklar ayrıca, Filistinli genç tarafından yapılan eylemde 3 Siyonist askerin hayatını kaybettiğini duyurdu.

Scroll Up