Home / Büyük Üst Manşet / İSLAMİ CİHAD: Filistin Tamamen Kurtulana Dek DİRENİŞ!
ISLAMI CIHAD- Filistin'in Tamami Kurtulana Dek DIRENIS!

İSLAMİ CİHAD: Filistin Tamamen Kurtulana Dek DİRENİŞ!

Filistin İslami Cihad Hareketi tarafından kurucularına yönelik yapılan suikastın 22. yıl dönümünde şu açıklama yapıldı: Siyonist Rejim ile olan savaşımız Filistin tamamen kurtulana dek sürecektir.

Filistin İslami Cihad Hareketi hareketin kurucusu Fethi Şakaki’ye yapılan suikastin 22.yıldönümünü münasebetiyle bir bildiri yayımladı.

GÖZAT  Hamas: Direniş, Filistin'i Koruyan SAĞLAM BİR KALEDİR

İslami Cihad Hareketi bildiride, direnişin hareketin her daim önceliği olduğu ve olmaya devam edeceği vurgulandı.

Bildiride ayrıca şu ifadelere yer verildi:

İslami Cihad Hareketi Filistin topraklarını ve bu ülkenin değerlerine korumaya devam edecektir.

GÖZAT  İslami Cihad'dan Yürüyüş Çağrısı

Hareketimizin kurucusu Fethi Şakaki’ye düzenlenen suikastin üzerinden 22 yıl geçti ancak bu hareket halen Filistin ile yaptığı antlaşmaya uymakta ve Filistin’in topraklarını ve değerlerini korumayı sürdürmektedir.

Siyonist düşman Fethi Şakaki’ye suikast düzenleyerek Filistin’deki cihad hareketini ve direnişi sona erdirebileceğini zannediyor ancak başarısız oldular, ümitsizliğe kapıldılar, çünkü şehit Şakaki’ye düzenlenen suikastin ardından Ramazan Şellah direniş yolunu İsrail’in tehditlerine aldırmadan sürdürdü ve hareketi her açıdan güçlendirdi.

GÖZAT  Hamas: 1987 Tüzüğünden 2017 Vizyonuna

Bizim savaşçılarımız gece gündüz çalışarak kendilerini savaşa hazırlıyorlar. Filistin tamamen kurtulana dek Siyonist Rejim ile olan savaşımız devam edecektir.

Bildiride son olarak şu vurgu yapıldı:

Siyonist Rejim’in işlediği cinayetler ve mevcut politikası Filistin halkının iradesini kıramayacak ve Filistin’i kurtarma ve hedeflerine ulaşma yolundaki mücadelelerinden vazgeçiremeyecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sixteen − 7 =