ABBAS Yönetimi Artık Bu SAÇMALIĞA Son Vermeli

ABBAS Yönetimi Artık Bu SAÇMALIĞA Son Vermeli

Bu tür örneklerin işgal güçleriyle güvenlik koordinasyonunun eskisi gibi devam ettiğini gösterdiğini beli
Ana Sayfa Filistin, Siyonist İsrail 6 Ağustos 2017

İŞGAL Güçlerinden Çok Sayıda FİLİSTİNLİYE Gözaltı

İşgal güçleri erken saatlerde Batı Yaka ve Kudüs'te düzenlediği baskınlarda çok sayıda kişiyi gözaltına aldı. Gözaltıların özellikle Nablus'taki Hamas üyelerini hedef aldığı bildirildi.

İşgal güçleri bu sabah erken saatlerde Nablus’un kuzeyindeki Kuzey Asira beldesine baskın düzenleyerek milletvekili Hüsni El-Burini, eski esirler Munadıl Saade, Şeyh Dırar Hamadine ve Edhem Eş-Şuli’yi gözaltına aldı.

İşgal güçlerinin ayrıca kentin kuzeydoğusundaki Taluze beldesine baskın düzenlediği, eski esirler Şeyh Ömer Deravişe ve Riyad Yusuf Salahat’ı gözaltına aldığı kaydedildi.

GÖZAT  İŞGAL Ordusu 10 FİLİSTİNLİYİ Gözaltına Aldı

İşgal güçlerinin Nablus’un güneyindeki Karyut beldesinde de Muhammed Tarık Avde ile İslam Muhammed Mecli İsa’yı gözaltına aldığı bildirildi.

İşgal güçleri bu sabah erken saatlerde Beytlahim’in çeşitli bölgelerine düzenlediği baskınlar sırasında da Filistinli dört genci gözaltına aldı. İşgal güçlerinin Kudüs ve Ramallah’ta da çok sayıda kişiyi gözaltına aldığı belirtildi.

GÖZAT  SİYONİSTLER Filistinli 5 GENCİ Gözaltına Aldı

İşgal güçlerinin Batı Yaka’nın kuzeyindeki Kalkiliya kentinde birçok eve baskın düzenleyerek evlerde arama yaptığı, bu sırada işgalcilerle Filistinliler arasında şiddetli çatışmaların yaşandığı ifade edildi.

İşgal güçleri Selfit kentinde de Enes Vasıf Ez-Ziyr’i evine baskın düzenleyerek gözaltına aldı.

Scroll Up