SİYONİST Ordu GAZZE’ye 18 FÜZE Attı

SİYONİST Ordu GAZZE’ye 18 FÜZE Attı

Yerel kaynaklardan edinilen bilgiye göre, işgal ordusu uçakları Rafah'ın doğusundaki Eş-Şevke beldesinin
Ana Sayfa Filistin, Siyonist İsrail 10 Eylül 2017

İŞGAL Güçlerinden 8 Filistinliye GÖZALTI

İşgal güçleri Batı Yaka ve Kudüs'te birçok bölgeye baskın düzenleyerek evlerde arama yaptı ve sekiz Filistinliyi gözaltına aldı.

İşgal güçleri bu sabah erken saatlerde Cenin kentinin güneyindeki Kefer Rai beldesine baskın düzenledi ve bir üniversite öğrencisiyle kardeşini gözaltına aldı.

Güneydeki Arrabe beldesine de baskın düzenleyen işgal güçlerinin bir genci gözaltına aldığı ve ailesine kötü muamelede bulunduğu ifade edildi.

GÖZAT  İşgalcilerden İSLAMİ KİTLE Grubuna Gözaltı

İşgal güçlerinin Kalkiliya vilayetinde de Ceyus, Azun ve Azbetu’t-Tabib beldelerine baskın düzenleyerek bir kişiyi gözaltına aldığı ve evlerde arama yaptığı belirtildi.

Beyrlahim vilayetinde ise Nahhalin beldesinde işgal güçlerinin Filistinli üç çocuğu evlerine baskın düzenleyerek gözaltına aldığı bildirildi.

GÖZAT  İŞGAL Ordusundan 6 Filistinliye GÖZALTI

İşgal güçleri ayrıca Kudüs’e bağlı El-Ayzeriyye beldesine baskın düzenleyerek Enes Şattara isimli genci evinde gözaltına aldı.

Yerel kaynaklar, işgal güçlerinin Nablus’un doğu bölgesinde yaşanan çatışmalar sırasında Samir Rummane isimli genci gözaltına aldığını açıkladı.

Scroll Up