SİYONİST Ordu GAZZE’ye 18 FÜZE Attı

SİYONİST Ordu GAZZE’ye 18 FÜZE Attı

Yerel kaynaklardan edinilen bilgiye göre, işgal ordusu uçakları Rafah'ın doğusundaki Eş-Şevke beldesinin
Ana Sayfa Filistin, Siyonist İsrail 4 Eylül 2017

İŞGAL Güçlerinden 2 Filistinliye GÖZALTI

İşgal güçleri Batı Yaka'daki Ramallah şehrinin batısında bulunan Salih Peygamber Köyü yakınına kurduğu askerî geçit noktasında bir Filistinli genci gözaltına aldı.

Görgü tanıklarının verdiği bilgilere göre işgal güçleri söz konusu askeri geçit noktasında Beyti Rima beldesinden 16 yaşındaki Ahd Hazim Er-Rimavi’yi gözaltına aldı ve bilinmeyen bir yere götürdü.

GÖZAT  Terörist İsrail'den Batı Şeria'da 7 Filistinliye Gözaltı

İşgal güçlerinin Beytlahim şehrinin güneyindeki Beyti Ficar köyüne de baskın düzenledikleri ve burada da Re’fet Ali Sevabite isimli bir genci gözaltına aldıkları haber verildi. İşgal devriyelerinin Beytlahim’in batısındaki Nihaleyn beldesine de baskın düzenledikleri belirtildi.

Bunun yanı sıra Tulkerem’in ilçesi durumundaki Deyru’l-Ğusun beldesine ve Cenin şehrine de benzer şekilde baskınlar düzenlendiği ifade edildi.

GÖZAT  İŞGALCİLER Filistinli 5 GENCİ Gözaltına Aldı

El-Halil’in batısındaki Beyti Avva beldesinde de işgal güçleriyle Filistinliler arasında çatışmalar yaşandı ve işgal güçleri ses bombaları kullandılar.

Dün gece Nablus’un güneyindeki Yitzihar yahudi yerleşim merkezi kavşağında da yahudi yerleşimciler Filistinlilerin araçlarına saldırdılar.

Scroll Up